3CX softwarová telefonní ústředna - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

3CX softwarová telefonní ústředna 5.1 v4128

Aktualizace programu 19. 3. 2008 Antivirová kontrola 16. 7. 2017 4:19

1.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 338 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Nahrazuje tradiční hardwarové či automatické pobočkové ústředny.

Telefonní systém 3CX pro Windows je IP PBX na bázi software a nahrazuje tradiční hardwarové či automatické pobočkové ústředny. IP PBX od společnosti 3CX byl vyvinut specificky pro Microsoft Windows a je založen na využití standardu SIP? Snadněji se tedy spravuje a umožňuje uživateli používat jakýkoli telefon na bázi SIP (softwarový nebo hardwarový). IP PBX / PABX na bázi software nabízí četné výhody:

Nevyžaduje zvláštní telefonní rozvody? Využívá počítačovou síť. Snadná instalace a správa prostřednictvím webového konfiguračního rozhraní. IP PBX na bázi software je mnohem levnější než hardwarové či automatické pobočkové ústředny. Zaměstnanci mohou měnit kanceláře bez nutnosti provádět jakékoli změny v rozvodech nebo konfiguraci IP PBX. Vyberte si z nabídky mnoha hardwarových telefonů na bázi SIP, místo abyste se vázali na jednoho dodavatele. Přijímejte hovory nebo telefonujte prostřednictvím standardní linky PSTN pomocí bran VOIP. Snižte náklady na volání pomocí kterékoli služby SIP VOIP nebo WAN.

Rozviňte své komunikace díky Telefonickému systému 3CX pro Windows – jde o IP PBX, která zcela nahradí patentované PBX, podporuje standardní SIP telefony, VOIP služby a tradiční telefonní linky PSTN. Telefonický systém 3CX je mnohem levnější než tradiční PBX a dokáže zásadním způsobem snížit náklady na hovorné díky použití poskytovatele služeb VOIP. Správa z webu usnadňuje řízení telefonického systému. Telefonický systém 3CX eliminuje síť s telefonickým vedením a umožňuje uživatelům být ve spojení jen po zvednutí telefonu. Zásadní funkce: Kompletní telefonický systém: Poskytuje přepojování hovorů, směrování a čekání Pořizovací náklady jsou výrazně nižší než u tradičních hardwarových PBX Rozšiřitelnost – Neomezené množství linek a přípojů. Nepotřebujete žádné drahé rozšiřovací moduly! Webová konfigurace a ukazatel stavu – Snadné řízení telefonického systému! Sjednocené zprávy: Přijímání hlasové pošty přes e-mail Automatické přiřazování (např. 1 pro obchod, 2 pro podporu, atd.) Snižuje náklady na dálkové a vnitropodnikové hovory Už žádné drahé telefony pro konkrétní systém: Používejte standardní SIP telefony Zbavte se telefonických kabelů a usnadněte stěhování kanceláří.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 338 ×