ACE Mega CoDecS Pack - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

ACE Mega CoDecS Pack 6.0.3

Aktualizace programu 4. 11. 2010 Antivirová kontrola 21. 4. 2018 3:20

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
506 128 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Několik balíčků, téměř všech, na Internetu dostupných kodeků.

ACE Mega CoDecS Pack je považován za největší balík kodeků, který existuje. Obsahuje originální kodeky pro kódování a dekódování videa a audia, navíc může nainstalovat i utility pro zjišťování použitých kodeků a další drobně nástroje pro práci s videem. Obsahuje také několik filtrů a užitečných programů (včetně práce s titulky apod.). Obsahuje i kodeky pro QuickTime a RealMedia. Nové verze kodeků se nemusí stahovat celé, ale stačí pouze stáhnout menší upadate.

Program při instalaci zjistí, jsou-li již v počítači nainstalovány některé kodeky, aby nedošlo k jejich překrývání. Po nainstalování tohoto balíku si můžete být jisti, že už nebudete mít problémy s kodeky. V instalaci naleznete mimo jiné i programy Media Player Classic a BSPlayer. Podobně jako mnohé jiné instalační balíčky kodeků i tento nabízí výběr těch nejpoužívanějších knihoven nutných pro zpracování mnoha multimediálních souborů. Instalátor komunikuje v českém jazyce, což jistě méně zkušení uživatelé uvítají. Při instalaci si můžete vybrat z několika předem připravených schémat. V závislosti na této volbě budou vybrány odpovídající součásti pro instalaci.

Hlavní odlišností od K-Lite Codec Pack nebo od CodecPack All in 1 je velikost a počet obsažených součástí. ACE Mega CoDecS Pack se ale zřejmě nesnese právě s CodecPack All in 1, a tak pokud jste jej někdy dříve použili, budete při instalaci ACE Mega CoDecS Packu vyzváni, abyste CodecPack All in 1 ze systému nejprve odebrali.


Přečtěte si recenzi programu ACE Mega CoDecS Pack v magazínu Slunečnice.cz.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
506 128 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.