Acronis True Image Home - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 Acronis True Image Home 2017 20 Build 8041

Koupit plnou verzi od 1 331 Kč

Aktualizace programu 12. 4. 2017 Antivirová kontrola 24. 11. 2017 3:20

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
105 374 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Pohodlné zálohování systému a dat

Program Acronis True Image slouží k zálohování operačního systému a aplikací, dále k zálohování zvolených souborů a složek, uživatelských dat, osobních nastavení a e-mailových zpráv z poštovních klientů od Microsoftu. Program dokáže zálohovat a následně v případě potřeby rychle obnovit obsah celého pevného disku či zvolených diskových oddílů. Acronis True Image 2014 umožňuje ukládání vašich záloh na libovolné úložiště, jako například lokální pevné disky, externí disky, síťová úložiště, FTP servery, optická média (CD, DVD, Blu-ray).

Novinkou je pak online zálohování, umožňující ukládání nejdůležitějších souborů a obsahu celých disků do vzdáleného úložiště Acronis Cloud. Vaše data tak budou chráněna i v situaci, kdy dojde ke ztrátě, odcizení či mechanickému zničení vašeho počítače a vy je tak budete moci během okamžiku obnovit a pokračovat v práci. Zajímavou funkcí je Nonstop zálohování Acronis, které nepřetržitě ukládá změny systému a souborů. Nabízí tak možnost návratu do libovolného bodu v čase. Uživatel si může v programu sám určit schéma zálohování, podle něhož Acronis True Image automaticky zvolí úplnou, přírůstkovou, nebo rozdílovou zálohu.

Acronis True Image 2014 nabízí prostřednictvím nástroje Acronis DriveCleanser také dokonalé odstranění vašich osobních, důvěrných, či jinak citlivých dat, která již nepotřebujete a neměly by se dostat do rukou nikomu cizímu. Tento nástroj dokáže skartovat data ve zvolených diskových oddílech nebo na celých pevných discích. Program vám pomůže také s vyčištěním stop, které po vás na počítači zůstávají.

Hlavní funkce programu Acronis True Image 2014:
• úplná a přírůstková záloha disku do lokálního úložiště a do úložiště Acronis Cloud – poskytuje dvojí zabezpečení celého systému před poškozením, ztrátou nebo krádeží zálohy.
• záloha jednotlivých souborů, složek a dat – do cloudu i do lokálního úložiště.
• přírůstková obnova z cloudu – poskytuje rychlou obnovu celého systému bez potřeby lokálně připojeného úložiště
• zahrnuje 5 GB v bezpečném úložišti Acronis Cloud na jeden rok zdarma (s možností zakoupení dalšího prostoru z aplikace) – uživatelé mohou načíst nejdůležitější data a mít k nim přístup odkudkoli.
• podpora Windows 8
• Acronis True Image 2014 Premium – oproti standartní verzi uživatelům umožňuje obnovu celého systému na odlišný hardware a také poskytuje podporu dynamických disků a prostředí WinPE (Windows Pre-Installation Environment).

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
105 374 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.