Hlavní navigace

 Acronis True Image 2020 Build 25700

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Koupit na SW.cz od 1 159 Kč

Aktualizace programu 8. 4. 2020 Antivirová kontrola 21. 7. 2020 4:14

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
110 514 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Pohodlné zálohování systému a dat

Program Acronis True Image slouží k zálohování operačního systému a aplikací, dále k zálohování zvolených souborů a složek, uživatelských dat, osobních nastavení a e-mailových zpráv z poštovních klientů od Microsoftu. Program dokáže zálohovat a následně v případě potřeby rychle obnovit obsah celého pevného disku či zvolených diskových oddílů. Acronis True Image umožňuje ukládání vašich záloh na libovolné úložiště, jako například lokální pevné disky, externí disky, síťová úložiště, FTP servery, optická média (CD, DVD, Blu-ray).

Novinkou je pak online zálohování, umožňující ukládání nejdůležitějších souborů a obsahu celých disků do vzdáleného úložiště Acronis Cloud. Vaše data tak budou chráněna i v situaci, kdy dojde ke ztrátě, odcizení či mechanickému zničení vašeho počítače a vy je tak budete moci během okamžiku obnovit a pokračovat v práci. Zajímavou funkcí je Nonstop zálohování Acronis, které nepřetržitě ukládá změny systému a souborů. Nabízí tak možnost návratu do libovolného bodu v čase. Uživatel si může v programu sám určit schéma zálohování, podle něhož Acronis True Image automaticky zvolí úplnou, přírůstkovou, nebo rozdílovou zálohu.

Acronis True Image nabízí prostřednictvím nástroje Acronis DriveCleanser také dokonalé odstranění vašich osobních, důvěrných, či jinak citlivých dat, která již nepotřebujete a neměly by se dostat do rukou nikomu cizímu. Tento nástroj dokáže skartovat data ve zvolených diskových oddílech nebo na celých pevných discích. Program vám pomůže také s vyčištěním stop, které po vás na počítači zůstávají.

Hlavní funkce programu Acronis True Image:
• úplná a přírůstková záloha disku do lokálního úložiště a do úložiště Acronis Cloud – poskytuje dvojí zabezpečení celého systému před poškozením, ztrátou nebo krádeží zálohy.
• záloha jednotlivých souborů, složek a dat – do cloudu i do lokálního úložiště.
• přírůstková obnova z cloudu – poskytuje rychlou obnovu celého systému bez potřeby lokálně připojeného úložiště
• zahrnuje 5 GB v bezpečném úložišti Acronis Cloud na jeden rok zdarma (s možností zakoupení dalšího prostoru z aplikace) – uživatelé mohou načíst nejdůležitější data a mít k nim přístup odkudkoli.
• podpora Windows 8
• Acronis True Image Premium – oproti standartní verzi uživatelům umožňuje obnovu celého systému na odlišný hardware a také poskytuje podporu dynamických disků a prostředí WinPE (Windows Pre-Installation Environment).

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Koupit na SW.cz od 1 159 Kč
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
110 514 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.