Hlavní navigace

 Ad-Aware Free Antivirus + 12.10.129

Odstranění špehovacích programů (spyware) z vašeho počítače.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 487 476 ×

Ad-aware je celosvětově používaný antivirový program, který si týdně v průměru stáhne téměř jeden milión uživatelů. Popularitu programu Ad-aware ještě zvyšuje fakt, že stejně jako jeho předešlá verze je pro osobní a nekomerční používání volně dostupná. Díky tomuto programu byste měli být chráněni nejen proti spywaru (programy, které bez vašeho vědomí používají připojení k internetu), ale také proti pop-up oknům, skrytým špionům ve vašem počítači atd. Pokud máte zájem o real-time ochranu, Ad-aware vám také poslouží, ale budete si muset již pořídit verzi Pro, která je však placená.

  • Kompletně přeprogramovaný engine skenování, včetně nové architektury.
  • Podpora více prohlížečů (IE, FF, Opera).
  • Nové uživatelské rozhraní.
  • TrackSweep-ochrana proti vymazání stop během surfování na Internetu při běhu prohlížeče.
  • Vylepšené aktualizace, které by měly ušetřit čas při stahování, vždy se stahují jen ty nejnutnější data.
  • Vylepšený Code Sequence Identification (CSI), který umožňuje nastavit si ochranu přesně na míru, nastavíte si například program, který je zasažen malwarem, ale vy ho nechcete smazat atd.

Přepracované je také celé grafické rozhraní. Navíc v nastavení můžete najít další skin v červené barvě. Dalším vylepšením tohoto programu je funkce, která spouští současně s instalací nové Ad-aware reinstalaci starší verze, aby nedošlo ke kolizi obou programů. V nastavení můžete také zapnout bod obnovy, díky kterému můžete systém obnovit v případě, že si smažete některé nechtěné soubory. Ad-aware umí také vytvářet log soubory, na kterých vidíte, kolik souborů bylo testováno, kolik jich bylo infikováno, jak dlouho skenování trvalo a jaký mód skenování jste zvolili.

Věci, které do vašeho počítače nepatří, mohou být okamžitě vymazány. Jako zajímavý doplněk k programu může být komponenta Ad-watch, který běží na pozadí a kontroluje registry. V okamžiku, kdy se na počítači objeví nějaký Spyware, tak je okamžitě odblokován. Bohužel tuto součást neobsahuje zdarma stažitelná verze.

Přečtěte si recenzi programu Ad-aware 2008 v magazínu Slunečnice.cz.

K programu v současné době neexistuje česká lokalizace.

Instalátor si stáhne potřebné soubory z internetu při instalaci.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 23. 1. 2021 Antivirová kontrola 8. 2. 2024 3:47

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.