ALVILA DataFlyer - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 ALVILA DataFlyer 2.0

Aktualizace programu 24. 5. 2012 Antivirová kontrola 14. 10. 2017 4:39

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
371 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Prohlížení databází bez potřeby znát SQL. Nyní i verze zdarma.

ALVILA DataFlyer je software pro snadný přístup do databází nejpoužívanějších typů. Umožňuje data z těchto databází snadno procházet a exportovat. Stačí jen několik kliknutí myší a hned se dostanete k údajům, které vás zajímají.

DataFlyer vám přinese užitek okamžitě ? sami si ho nainstalujete, definujete připojení k databázi (DB2, Derby, H2, HyperSQL, Microsoft SQL Server, MySQL, Oracle, PostgreSQL, SQLite nebo Ingres) a v zápětí ho začnete používat. Nepotřebujete znát strukturu dat, psát SQL dotazy ani provádět zdlouhavou konfiguraci.

Grafické rozhraní, které umožňuje pohodlně prohledávat a filtrovat uložené informace, je generováno automaticky pouze na základě právě připojené databáze.

Prohlížení databáze je rychlé, jednoduché a intuitivní. Pro vyhledání konkrétních údajů stačí naklikat podmínku myší, navíc výsledek každého takového ?dotazu? lze kdykoli znovu vyvolat. Výstupní tabulky jsou k dispozici ihned a je možné je exportovat do formátu XLSX nebo CSV.

Nová verze DataFlyer 2 obsahuje přepracované uživatelské rozhraní pro zefektivnění práce s programem, vylepšené filtrování dat na základě podmínek, úvodní obrazovku s mnoha užitečnými tipy, podporu nových typů databází a mnoho dalšího. Podrobnější informace najdete na http://www.alvila.com/DataFlyer/.

A teď si můžete Dataflyer aktivovat i pomocí bezplatné licence!

Aplikace je dostupná pro Windows XP/7 and GNU/Linux, obojí v 32bit i 64bit verzi.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
371 ×