Antares - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Antares 1.2

Aktualizace programu 21. 3. 2006 Antivirová kontrola 19. 7. 2017 4:18

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 914 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Program schopný vykonat uživatelem naprogramovaný skript - grafy funkcí, fraktály, simulace.

Antares není pouze obyčejný generátor jednoho typu fraktálů. Tento matematický nástroj je schopný zkompilovat a spustit libovolný skript napsaný v jazyce s podobnou syntaxí jazyku C.

V tomto programu můžete nejen generovat naříklad Mandelbrotovu množinu, ale díky tomu, že vidíte kompletní skript celého fraktálu, lze změnit libovolné paramtery či funkce určující tvar nebo barvu výsledného objektu.

Program Antares byl vytvořen v Borland Delphi na vyzkoušení kompilačních metod. Díky vestavěnému "wizardu" nemusíte i pro běžné úkony psát celý skript, graf funkce nebo vyčíslit výraz lze velmi rychle a efektivně, stačí pár kliknutí. Každého uživatele pak určitě potěší intuitivní zoomování. "Lupa" pracuje nejen u kreslení funkcí, ale i při generování obrazců, jako je například "Von Kochové" křivka. Vygenerovaný obrázek je samozřejmě možno uložit a vypočítaná data lze dynamicky (při běhu skriptu) ukládat do datového souboru (a zpět je načítat).

Pro programátory zvyklé na C/Pascal by neměl být problém napsat skript pro Antares. Spolu spogramem naleznete dokumentaci příkazů a dostatek ukázkových skriptů.

Antares není profesionálně odladěný, ale pro domácí a školní využití je vhodný.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 914 ×