Ashampoo Burning Studio 6 FREE - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Ashampoo Burning Studio 6 FREE 6.84

Aktualizace programu 6. 7. 2015 Antivirová kontrola 29. 9. 2018 3:03

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 351 296 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Snadné a pohodlné vypalování CD, DVD a Blu-ray disků.

Ashampoo Burning Studio 6 FREE je starří verze univerzálního programu pro vypalování optických disků.

Novější variantu Ashampoo Burning Studio FREE naleznete zde.

Nabízí širokou paletu funkcí, které vám zpříjemní vypalování CD, DVD a Blu-ray médií. Kromě tvorby klasických datových disků umožňuje také jejich kopírování, přidávání dat na již vypálené médium, nebo mazání přepisovatelných disků. Uživatelé se mohou těšit na vypalování audio CD ze souborů WAV, MP3, FLAC, WMA a Ogg Vorbis. Vytvořit lze i MP3 disk, určený pro přehrávání v hudebních zařízeních s podporou tohoto hudebního formátu. Program umožňuje i prosté zkopírování hudebních souborů na CD, DVD či Blu-ray disk.

Zajímavou funkcí je ripování hudby z audio CD a uložení zvukových stop na pevný disk. Program nabízí též vypalování video disků ve formátu Video DVD, Video CD (VCD) a Super Video CD (S-VCD). Dostupná je i volba pro prosté zkopírování video souborů na optické médium.

Mezi pokročilé funkce programu Ashampoo Burning Studio 6 FREE patří zálohování souborů a složek na CD, DVD a Blu-ray disky, nebo na USB média s možností obnovy dat ze zálohy v případě kolapsu systému. Ashampoo Burning Studio 6 FREE přitom umožňuje vyloučení určitých typů souborů ze zálohy na základě vytvořených pravidel. U zálohy lze navíc využít kompresi a šifrování uložených dat. Další užitečnou funkcí je tvorba image z CD a DVD disků, nebo vypalování CD, DVD a Blu-ray médií z uloženého obrazu disku.

Ashampoo Burning Studio 6 FREE je možné používat bezplatně jak pro domácí, tak i pro komerční účely. Program je lokalizován do mnoha jazyků, mezi nimiž nechybí ani čeština. Jeho ovládání je velice intuitivní.

Přečtěte si recenzi programu Ashampoo Burning Studio 6 FREE v magazínu Slunečnice.cz.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 351 296 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.