Hlavní navigace

 Avast Free Antivirus 2020

Nejnovější verze oblíbeného antivirového nástroje.
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
4 426 322 ×

Avast Free Antivirus je oblíbený antivir, zajišťující ochranu domácích uživatelů a nekomerčních subjektů před viry, malwarem, spywarem, rootkity, ransomwarem a phishingovými útoky. Avast Antivirus pro komerční využití zakoupíte zde. Pokročilá technologie behaviorální analýzy nepřetržitě monitoruje podezřelé chování jakéhokoliv softwaru běžícího na počítači v reálném čase.

 Behaviorální štít dokáže odhalit neznámé vzorky ransomware díky testování daného kódu a v případě jeho podezřelého chování hrozbu izoluje ve virové truhle. Služba CyberCapture navíc izoluje neznámé soubory, analyzuje je v cloudu a informuje o jejich případné škodlivosti. 

Avast Free Antivirus uživatelům přináší i celkový test, který prověří komplexně všechny potenciální hrozby. Inspektor Wi-Fi sítí dále automaticky skenuje domácí sítě uživatelů, vyhledává v nich potenciální slabiny, jako jsou nedostatečně silná hesla, zranitelnost routeru a kompromitované internetové připojení (DNS hijack). V případě, že Inspektor Wi-Fi nějakou zranitelnost detekuje, uživateli nabídne pomocnou ruku při řešení zjištěných problémů.  

Avast Free Antivirus nabízí také celou řadu užitečných funkcí, které doplňují ochranu před digitálními hrozbami. Patří mezi ně Aktualizace aplikací, která vás upozorní na nové verze programů nainstalovaných v počítači a provede jejich aktualizaci. Služba Passwords uzamkne všechny vaše hesla a čísla platebních karet jedním bezpečným heslem. Také vám pomůže s vytvořením nových silných hesel, která můžete použít k bezpečnému přihlašování. 

Avast Passwords za vás navíc automaticky vyplní přihlašovací formuláře na webových stránkách a při nákupech vyplní čísla uložených kreditních karet. Vy si je tak nebudete muset pamatovat. Užitečnou funkcí je také čištění webových prohlížečů, které zbaví váš browser nepotřebných doplňků, panelů nástrojů a ostatních nechtěných či nepotřebných rozšíření. O aktivaci a deaktivaci každého z doplňků samozřejmě rozhoduje sám uživatel. 

Avast Free Antivirus  přináší také režim Nerušit, který zastaví oznámení při hraní her, sledování videí či prezentování na celou obrazovku. Díky tomu nebudete rušeni ve chvílích, kdy se vám to nehodí.  

Avast Free Antivirus obsahuje doplněk pro internetové prohlížeče, který uživatele informuje o důvěryhodnosti webových stránek, na něž se chystají vstoupit. Dále nabízí doplněk pro webové prohlížeče, který porovná ceny vámi hledaného zboží a seřadí nabídky jednotlivých obchodů s ohledem na nejlepší cenu. Funkce pro tvorbu záchranného disku umožňuje vytvoření bitové kopie záchranného disku na CD nebo USB. Tato bitová kopie vám pomůže zachránit počítač, který je natolik infikovaný, že již nejde spustit.

Novinky:

  • Přihlašování přes Google nebo Facebook – Když zvolíte přihlášení přes Google nebo Facebook, přesměrujeme vás na příslušnou stránku a už se nebudete muset přihlašovat přímo v aplikaci.
  • Zlepšené fungování – Antivirus nyní díky lepší integraci v registru Windows funguje plynuleji.
Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od

Aktualizace programu 8. 9. 2020 Antivirová kontrola 10. 3. 2024 2:46

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.