Hlavní navigace

Časomíra PrimaRun 1.1

Aktualizace programu 2. 2. 2018 Antivirová kontrola 28. 12. 2019 2:58

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
191 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Aplikace pro pořadatele menších závodů.

Časomíra PrimaRun je aplikace určená pro pořadatele menších závodů.

Fandíme malým závodům, mohou nabídnout skvělé zážitky i kvalitní servis. Abychom jim pomohli, rozhodli jsme se jim nabídnout systém základního technického zabezpečení závodu PrimaRun zcela zdarma. 

Systém má webovou část, kde pořadatel řeší přihlášky (platby) a publikování výsledků (průběžných i konečných). Dále část desktopovou, kterou si stáhnete a odřídíte vše potřebné v místě konání závodu. V roce 2017 jsme společně s několika pořadateli systém testovali a nyní ho předkládáme k širšímu použití. Pokud ho využijete naplno, účastníci budou mít obdobný komfort jako u závodů s profesionální časomírou. 

Myslete však na následující:

  • Žádný systém vám závod nezorganizuje, to je na vás. Pomůže vás však navést k věcem, které dobře fungují v jiných závodech. -
  • Žádný systém nezabrání všem chybám, ty dokáže minimalizovat jen dobrá organizace. Nezapomínejte na zálohu, ideálně třeba na kameru v cíli, pokud vše selže, odsud výsledky vyčtete.

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
191 ×