Hlavní navigace

Desktop Sidebar

Víceúčelová nástrojová lišta na pracovní plochu Wodows.
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
45 625 ×

Desktop Sidebar je zajímavá pomůcka do Windows, která vám usnadní a zpříjemní ovládání. Desktop Sidebar je multifunkční postranní lišta, totožná s lištou, která je součástí Windows Vista. Jedná se o plovoucí panel, který se přichytí ke straně obrazovky a snadno jej přizpůsobíte svým požadavkům pomocí nepřeberného množství pluginů. Součástí instalace je například kalendář, panel na psaní poznámek, informace o počasí, o vytížení procesoru, možnost ovládání přehrávačů multimédií, zobrazuje IP adresu, slideshow oblíbených obrázků, instant messenger nebo nástroj na kontrolu nových e-mailových zpráv.

Pokud používáte Microsoft Outlook, budete mít k dispozici ještě další funkce navíc. Například kvůli kontrole pošty nemusíte spouštět celý Outlook, ale stačí využít funkcí této aplikace. Informace zobrazuje v oddělených panelech. Jejich rozvržení, přidání či odebrání je plně konfigurovatelné uživatelem.

Lišta je umístěna v pravé části obrazovky a zbylý prostor je pro ostatní aplikace natrvalo zúžen o její šířku (mimo těch, které věží ve fullscreen módu). Šířku lišty můžete tahem libovolně měnit. Můžete také zaškrtnout funkci skrýt a lišta se schová vždy, když ji nepoužíváte, a objeví, když podržíte kurzor myši v pravé části obrazovky. Desktop Sidebar Vás tedy určitě omezovat nebude, spíše naopak.

Desktop Sidebar je plně skinovatelný a všechna vestavěná témata jsou graficky velmi vydařená. Veškeré funkce zobrazované na jednotlivých lištách si můžete libovolně nastavit dle Vašich přání. Desktop Sidebar se tak stane příjemným oživením okoukaného prostředí Windows.

Přečtěte si recenzi programu Desktop Sidebar v magazínu Slunečnice.cz.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 14. 9. 2008 Antivirová kontrola 7. 3. 2024 3:47

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.