Disconnect for Windows - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 Disconnect for Windows 2.0.5

Aktualizace programu 24. 9. 2015 Antivirová kontrola 12. 10. 2017 4:12

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
42 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Ochrana soukromí na všech vašich zařízeních: iOS, Android, Mac, Windows

Disconnect, s více než 3 miliony zákazníků, je nejsnazší způsob ochrany vašeho soukromí na všech vašich zařízeních - iOS, Android, Mac a Windows. Disconnect chrání vaše soukromí 6 způsoby. 

  • Za prvé, vidíte neviditelné sledování a nezabezpečená připojení na webech, které navštěvujete, a v aplikacích, které používáte (bezplatné). 
  • Za druhé, můžete anonymně a bezpečně vyhledávat pomocí svého oblíbeného vyhledávače, ať už je to Google, Bing nebo Yahoo (bezplatné). 
  • Za třetí, veškerá vaše data jsou trasována šifrovaným tunelem za účelem předcházení bezdrátovému odposlouchávání, zajištění vašich připojení a ochrany citlivých osobních údajů (placené). 
  • Za čtvrté, je blokováno více než 5000 škodlivých trackerů, zdrojů malwaru a hrozeb krádeže identity (placené).
  •  Za páté, překonáte internetovou cenzuru, protože máte volný přístup k obsahu bez odhalení skutečného umístění a adresy IP (placené).
  • Za šesté, snadno pochopíte - přehledně - zásady ochrany soukromí tisíců webů (placené). 

Do našeho týmu patří odborníci, kteří dříve pracovali pro Google a NSA, takže jsme dobře seznámeni s online sledováním i tím, jak mu zabránit. Náš software je open source, kdokoliv tedy může ověřit, jak funguje, i to, že si nenecháváme žádné vaše údaje. V průběhu posledních dvou let jsme se objevili ve více než 500 tiskových článcích. Chápeme se jako společnost orientovaná na zisk a zároveň i organizace na ochranu spotřebitelských práv.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
42 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.