Hlavní navigace

Dotyková pokladna AWIS 5.0.0

Dotykový pokladní systém optimalizován pro dotykové LCD monitory.
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 898 ×

Dotyková pokladna AWIS - profesionální dotykový systém je určen pro restaurace a obchody. Systém je speciálně optimalizován pro dotykové LCD, dotykový pc, terminál. Ve stručném shrnutí systém obsahuje pokladnu pro účtování stolů či zboží, sklad (i více skladů), databázi klientů, ulic, rozvážkový systém, recepci, faktury, zrcadlo, ceník (i pro internetové kavárny), majetek, měny, platební karty, stravenky, peněžní deník, tisk meziuzávěrky, přehled směn, tržby směny, denní přehled, propojení přes internet.

Pokladní software AWIS obsahuje následující funkce:

 • pokladnu pro účtování stolů či zboží
 • sklad (i více skladů)
 • databázi klientů, ulic
 • rozvážkový systém
 • recepci
 • faktury
 • zrcadlo
 • ceník (i pro internetové kavárny)
 • majetek
 • měny, platební karty, stravenky
 • peněžní deník
 • tisk meziuzávěrky
 • přehled směn, tržby směny
 • denní přehled
 • propojení přes internet
 • a další


Kasa - hlavní část pro obsluhu
Modul Kasa je optimalizován pro rychlé a jednoduché účtování dotykem. Dotyková obrazovka velmi zefektivní práci s modulem Kasa. Zaúčtování je v naší pokladně na pouhé dva doteky! V Kase můžete i účtovat pomocí myši, nebo velmi efektivně přes klávesnici, hlavně pomocí třímístných kódů a výběrem z přehledu (řazeni dle abecedy, kódů), kde lze položku vybrat i napsáním počátečních písmen.


Pokladna - Ceník
Snadné a přátelské prostředí nabízející veškeré funkce jako např. odečítání ze skladu, možnost definování složení jídel, koktejlů. Zrcadlo, inventura. Snadná editace složení jednotlivých položek ceníku (např. CubaLibre = 0.05 x Havana + 0.01 x Limetsirup + 0.3 x Cola). V pokladně, části ceník je možnost nastavení speciální ceny pro zaměstnance (personální ceny). Pokladna zahrnuje i přehledné normování. Kalkulace jídla, koktejlů. Evidence i přes EAN kódy a následný prodej, tisk kódů, editor EANu.

Pokladna - Statistiky
Velmi komplexní řešení umožňující rozsáhlé množství přehledných reportů (příjmy, výdaje, měsíční přehledy, přehled docházky, prodeje za den, za měsíc či přesně určenou dobu. Úbytky ze skladu a další). Cokoli je do pokladny vloženo, je navždy uloženo a z databáze se nikdy nesmaže. V případě nutnosti opravy zaúčtování se v pokladně vytváří storno záznam. V reportech pokladny je možno prohlédnout všechny stornované položky, vratky, odpisy ze skladu.

Pokladna - Sklad
Přehledná aplikace, která umožňuje vést sklad a skladovou evidenci snadno a rychle. Nabízí možnost nastavení minimálního množství zásob. Uživatel je pak včas upozorněn, že je potřeba doplnit zásoby. V každém okamžiku vidíte aktuální stav skladu, součet stavu skladu v Kč, průměrná nákupní cena, skladové karty, vyhledávání a řazení pro rychlý přehled. Pokladna nabízí i funkce pro export do Excelu. Statistiky prodeje až po přehled jednotlivých položek na účtech. Možnost založení více skladů.


Pokladna - Databáze klientů
Databáze pokladního systému má samozřejmě i možnost zapsání informací o zákaznících. Pokladna má možnost sledovat statistiky útraty, oblíbené jídlo, pití či místo u stolu. Nastavení funkce debetu ? účtování do mínusu, odesílání uvítacího emailu, hromadné emailování. Databáze klientů slouží zejména pro rozvoz jídel, recepci či rychlé účtování. Své uplatnění najde i u náročné klientely jako jsou členské kluby, memberships, pokladní systém pro golfové kluby a veškeré provozy, kde je potřebná evidence klientů, jejich statistiky a další rozsáhlé přehledy, které pokladna nabízí.

Pokladna - Síťové řešení
Komplexní řešení pro velké provozovny s více platebními terminály, bary či kuchyněmi. Řešení zahrnuje server s databází + libovolný počet klientských stanic a tiskáren. Toto řešení Vám ušetří čas i peníze. Při koupi systému na server je samozřejmostí výrazná sleva formou zakoupení pouze licence pro další terminály. Zajímavou možností je i propojení pokladny přes internet, či možnost servisní služby pravidelné zálohy databáze na internet.

Zákaznický modul - Velmi zajímavá možnost pro odvážné podniky, jenž nechtějí být průměrní. Tento modul Vám umožní vytvoření prestižních zákaznických karet pro VIP či stálé členy. To umožní vést kompletní evidenci o zákazníkovi.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 25. 10. 2021 Antivirová kontrola 10. 2. 2024 2:52

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.