Hlavní navigace

Dotyková LCD pokladna AWIS 5.0.0

Dotykový pokladní systém optimalizován pro dotykové LCD monitory.
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 868 ×

Dotyková pokladna AWIS - profesionální dotykový systém je určen pro restaurace a obchody. Systém je speciálně optimalizován pro dotykové LCD, dotykový pc, terminál. Ve stručném shrnutí systém obsahuje pokladnu pro účtování stolů či zboží, sklad (i více skladů), databázi klientů, ulic, rozvážkový systém, recepci, faktury, zrcadlo, ceník (i pro internetové kavárny), majetek, měny, platební karty, stravenky, peněžní deník, tisk meziuzávěrky, přehled směn, tržby směny, denní přehled, propojení přes internet.

Pokladní software AWIS obsahuje následující funkce:

 • pokladnu pro účtování stolů či zboží
 • sklad (i více skladů)
 • databázi klientů, ulic
 • rozvážkový systém
 • recepci
 • faktury
 • zrcadlo
 • ceník (i pro internetové kavárny)
 • majetek
 • měny, platební karty, stravenky
 • peněžní deník
 • tisk meziuzávěrky
 • přehled směn, tržby směny
 • denní přehled
 • propojení přes internet
 • a další


Kasa - hlavní část pro obsluhu
Modul Kasa je optimalizován pro rychlé a jednoduché účtování dotykem. Dotyková obrazovka velmi zefektivní práci s modulem Kasa. Zaúčtování je v naší pokladně na pouhé dva doteky! V Kase můžete i účtovat pomocí myši, nebo velmi efektivně přes klávesnici, hlavně pomocí třímístných kódů a výběrem z přehledu (řazeni dle abecedy, kódů), kde lze položku vybrat i napsáním počátečních písmen. Modul Kasa dále nabízí rychlé zamykání pokladny s ochranou proti neoprávněnému odemknutí. Přístup do pokladny (modul Kasa) je přes jméno a heslo, případně načtení magnetické karty či vložení kódu obsluhy pokladny. Kasa může být i v angličtině (AJ verze). Kasa nabízí založení účtů pro stálé zákazníky nebo zaměstnance. Pro stálé zákazníky nabízí slevové karty, jejich evidenci (útraty zákazníků na slevových kartách).Možnost vytvoření účtu se slevou až 100% nebo navýšení ( happy hours či noční přirážka). V každém okamžiku Kasa nabízí aktuální tržbu i stavy účtů, možnost prohlížení historie účtu. Dále rozšiřující funkce jako je sloučení stolů, přesun mezi stoly, dopočítávání, stravenky, karty, členské karty, storno, slevy při placení, personální ceny, vrácení účtu po zaplacení, tisk posledního účtu, případná mapa podniku, rozdělení tržeb dle obsluhy, vložení úkolů pro personál, předtisk účtů a další možnosti modulu Kasa AWIS...

Pokladna - Ceník
Snadné a přátelské prostředí nabízející veškeré funkce jako např. odečítání ze skladu, možnost definování složení jídel, koktejlů. Zrcadlo, inventura. Snadná editace složení jednotlivých položek ceníku (např. CubaLibre = 0.05 x Havana + 0.01 x Limetsirup + 0.3 x Cola). V pokladně, části ceník je možnost nastavení speciální ceny pro zaměstnance (personální ceny). Pokladna zahrnuje i přehledné normování. Kalkulace jídla, koktejlů. Evidence i přes EAN kódy a následný prodej, tisk kódů, editor EANu.

Pokladna - Statistiky
Velmi komplexní řešení umožňující rozsáhlé množství přehledných reportů (příjmy, výdaje, měsíční přehledy, přehled docházky, prodeje za den, za měsíc či přesně určenou dobu. Úbytky ze skladu a další). Cokoli je do pokladny vloženo, je navždy uloženo a z databáze se nikdy nesmaže. V případě nutnosti opravy zaúčtování se v pokladně vytváří storno záznam. V reportech pokladny je možno prohlédnout všechny stornované položky, vratky, odpisy ze skladu.

Pokladna - Sklad
Přehledná aplikace, která umožňuje vést sklad a skladovou evidenci snadno a rychle. Nabízí možnost nastavení minimálního množství zásob. Uživatel je pak včas upozorněn, že je potřeba doplnit zásoby. V každém okamžiku vidíte aktuální stav skladu, součet stavu skladu v Kč, průměrná nákupní cena, skladové karty, vyhledávání a řazení pro rychlý přehled. Pokladna nabízí i funkce pro export do Excelu. Statistiky prodeje až po přehled jednotlivých položek na účtech. Možnost založení více skladů.

Pokladna - Fakturace
Fakturační část nabízející vše co j potřeba jako je příjem či storno faktur od dodavatelů. Touto cestou je pořizováno zboží do skladu. Seznam všech přijatých faktur, možnost nastavení upozornění o splatnosti jednotlivých faktur. Samozřejmostí jsou i statistiky pro součty faktur za určité období, automatické nabízení poslední ceny pro rychlé naskladnění, přehledy a další funkce pokladny.

Pokladna - Databáze klientů
Databáze pokladního systému má samozřejmě i možnost zapsání informací o zákaznících. Pokladna má možnost sledovat statistiky útraty, oblíbené jídlo, pití či místo u stolu. Nastavení funkce debetu ? účtování do mínusu, odesílání uvítacího emailu, hromadné emailování. Databáze klientů slouží zejména pro rozvoz jídel, recepci či rychlé účtování. Své uplatnění najde i u náročné klientely jako jsou členské kluby, memberships, pokladní systém pro golfové kluby a veškeré provozy, kde je potřebná evidence klientů, jejich statistiky a další rozsáhlé přehledy, které pokladna nabízí.

Pokladna - Rozvážkový systém, informační tabule
Zajímavá funkce kterou pokladna nabízí. Umožňuje evidence klientů, ulic, statistiky útraty. Identifikace příchozího čísla za bezkonkurenční cenu! Další funkce pro rozvoz jídla. Databáze ulic. Možnost vložení vlastních vzdáleností. Dopočítávání ceny za km. Pokladna podporuje i zobrazení informací na LCD monitory. Až 4 obrazy z jednoho pc. Tyto tabule slouží k zobrazení denní nabídky, či zobrazení reklamy.

Pokladna - Rezervace stolů
Přehledná evidence rezervace stolů, klientů. Přehled v systému i přímo v účtovací části Kasa na mapě podniku! Možnost založení více míst, pater v podniku. Export obsazenosti na web (propojení pokladny a internetu, exporty a přehledy na webu).

Pokladna - Recepce pro penziony
Jednoduché a přehledné řešení nabízející rezervace pokojů, přehled obsazenosti, potvrzené a nepotvrzené rezervace pokojů, druhy pokojů k rezervaci (označeno číslem či názvem pokoje), nastavení cen polopenze a další potřebné funkce pro rezervaci. Export obsazenosti na web.

Pokladna - Majetek - peněžní deník - tisky
Seznam majetku, inventury, nastavení měny. Systém eviduje veškeré pohyby v pokladně. Tisk denní a měsíční meziuzávěrky, tržby směny, prodeje za den, úbytky sortimentu v pokladně.

Mobil POS - AWIS PDA
AWIS PDA - WiFi systém, určen především pro vytížené restaurace ale i další druhy pohostinských zařízení. PDA systém umožňuje číšníkovi mít vždy u sebe kompletní nabídku restaurace, má výhodu nejen rychlejšího účtování, ale i kontroly zaměstnanců. Tento mobilní číšník nabízí stabilitu, pohodlí a bezkonkurenční cenu. Instalace po celé ČR a SR.

Pokladna - Síťové řešení
Komplexní řešení pro velké provozovny s více platebními terminály, bary či kuchyněmi. Řešení zahrnuje server s databází + libovolný počet klientských stanic a tiskáren. Toto řešení Vám ušetří čas i peníze. Při koupi systému na server je samozřejmostí výrazná sleva formou zakoupení pouze licence pro další terminály. Zajímavou možností je i propojení pokladny přes internet, či možnost servisní služby pravidelné zálohy databáze na internet.

Pokladna - Bezpečnost dat
Veškerá data jsou bezprostředně odesílána na server (v síťové verzi), při havárii klientské stanice nehrozí v pokladně jakákoli ztráta dat. V případě kompletního řešení (hardware od AWIS) je pokladna dodána s UPS záložním zdrojem pro případ výpadku elektřiny. Pokladní systém nabízí i funkci pravidelného zálohování přes SMTP protokol na web či email.


Zajímavou možností pro náročné, je dokoupení některého velmi specifického modulu níže:

Mapa podniku - Nabízí možnost elegantního vytvoření mapy stolů v podniku s možností editace umístnění stolů, jejich velikosti a dalších parametrů. Unikátní vlastností je možnost vytvoření více pater či místností s možností přiřazení určitého personálu daným prostorám. Tento systém Vám usnadní a zároveň velmi zpřehlední účtování, obsazenost stolů a umožní např. usadit zákazníka k danému stolu již při jeho příchodu. Tato funkce je hojně využívána v luxusních zařízeních, kde k usazování využívají služeb recepční u vchodu.

Recepce pro penziony - Velmi přehledný modul nabízí vše co je pro provoz penzionu potřeba. Od veškerých přehledů, přes tzv. štafle, nabízející Vám jednoduše a pohodlně rezervovat dané pokoje či prohlížet obsazenost penzionu, až po export veškerých informací. Samozřejmostí je automatické dopočítávání plné penze, polopenze, atd.

Zákaznický modul - Velmi zajímavá možnost pro odvážné podniky, jenž nechtějí být průměrní. Tento modul Vám umožní vytvoření prestižních zákaznických karet pro VIP či stálé členy. To umožní vést kompletní evidenci o zákazníkovi, včetně jeho oblíbeného místa na sezení, oblíbeného jídla či pití. Nezajímavou však není ani možnost placení VIP zákaznickou kartou na baru s možností zaplacení při odchodu či vedení účtu tohoto zákazníka. Tento modul a jeho využití lze jednoduše modifikovat přesně dle Vašeho přání.

Provizní modul - Užitečný modul pro zaměstnavatele, kteří se nechtějí starat o rozdělování dýžka a podobných provizí. V systému lze jednoduše, ať již konkrétní sumou či procenty nastavit který zaměstnanec získá jakou provizi. jednoduché využití pro provize jak z prodeje tak z vykonaných služeb. Velmi efektivní v podniku s drobnými neshody mezi personálem.

Nástěnné tabule - Dost bylo tabule a křídy. Tento modul Vám umožní snadno a rychle zobrazit aktuální nabídku jídel, akční koktejly, či jinak atraktivní nabídku až na třech velkých LCD obrazovkách zároveň. Využijte to na co lidé slyší.

Rozvážkový systém - Tento systém zjednoduší provoz Vaší rozvážkové firmy. Eviduje veškeré zákazníky, nemusíte se tedy pokaždé stejného zákazníka ptát na stejnou adresu. Nabízí možnost akčních nabídek jako je oblíbené Happy hour nebo možnost noční přirážky. Opravdu unikátní nabídkou je identifikace volajícího číslo za bezkonkurenční cenu. Při propojení se Zákaznickým modulem je možné na základě telefonního čísla zobrazit různé informace o zákazníkovi jako je např. doručovací adresa, oblíbené jídlo, či problém při minulé objednávce.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 10. 4. 2016 Antivirová kontrola 31. 12. 2020 3:47

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.