Hlavní navigace

DriveCrypt 4.2 CZ

Produkt řešící zabezpečení vašeho počítače nebo notebooku.
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
3 653 ×
Základní popis programu
S programem DriveCrypt si vytvoříte šifrovaný kontainer(y), který se bude tvářit jako další disk (pevný, nebo vyměnitelný) a do něhož si uložíte libovolná data. Data jsou chráněna šifrou až do síly 1344Bitů Triple Blowfish a 256Bitovým hash klíčem. Pro přístup ke kontainerům si můžete nadefinovat až čtyři různá hesla. V takovém případě musíte zadat nejen správná hesla, ale také je musíte vložit do správné pozice. Můžete vytvořit libovolný počet přístupových hesel, případně dokonce určit jejich platnost. Lze nadefinovat platnost na dny a čas nebo také různá práva.
K programu DriveCrypt je možné používat i USB Token (hardwerový klíč), čímž zásadně rozšíříte možnosti zabezpečení. S DriveCryptem můžete vytvořit neomezené množství virtuálních disků nejen na HDD, ale také na DVD, CD, FDD, Flash, paměťových kartách,... Tím dokonale zabezpečíte data i na záložních médiích a v případě ztráty přijdete jen o dané médium (na něm se data nacházejí v jediném zašifrovaném souboru).
DriveCrypt je vhodný především do firem jako ideální ochrana pro citlivá data (smlouvy, klientské informace, komunikace, pošta, dokumentace, plány, fotografie,...). Uplatnění najde také jako ochrana proti konkurenci, což je neméně důležité. Pro soukromé užití lze také nalézt nejeden důvod k ochraně dat (nevhodné fotografie před dětmi, manželkou/manželem, soukromá data, programy a jiné citlivé informace).
DriveCrypt je vhodný pro PC a především pro notebooky, které jsou vzhledem k mobilitě velmi snadno odcizitelné a taková ztráta dat je v drtivé většině mnohem vážnější než-li ztráta samotného "železa".
Český překlad je dodáván jen k plné verzi programu.

Webová prezentace produktu bude spuštěna v prvním týdnu měsíce července.
Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 27. 6. 2005 Antivirová kontrola 6. 5. 2021 3:55

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.