Hlavní navigace

 Driver Genius 23.0.0.150

Zálohování a obnova ovladačů nainstalovaných ve Windows.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
65 461 ×

Program Driver Genius umožňuje pohodlnou automatickou aktualizaci ovladačů všech zařízení obsažených ve vašem počítači. Současně nabízí také snadné zálohování současných ovladačů, které lze v případě potíží rychle obnovit. Program si dále poradí s odstraněním neplatných či nepotřebných ovladačů, čímž zlepšuje výkon počítače a zajišťuje jeho vyšší stabilitu.

Driver Genius analyzuje hardwarovou výbavu vašeho počítače a automaticky aktualizuje všechny neaktuální ovladače. Program současně neustále kontroluje na internetu dostupnost nových aktualizací, které okamžitě nabízí k instalaci. S touto užitečnou aplikací tak budete mít jistotu, že se ve vašem počítači budou nacházet vždy nejnovější ovladače, zajišťující optimální chod všech jeho součástí.

Aplikace Driver Genius také dokáže zálohovat všechny nainstalované ovladače, které uloží jako spustitelný instalátor. Budete tak moci snadno a rychle obnovit najednou všechny ovladače například po přeinstalování operačního sytému nebo při obnově počítače po virové nákaze.

Driver Genius  obsahuje nový informační systém, díky kterému získáte detailní přehled o všech hardwarových komponentách a aktuální teplotě CPU, GPU a HDD. Samozřejmostí je podpora operačního systému Windows 8.1.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 27. 11. 2023 Antivirová kontrola 28. 11. 2023 19:20

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.