DVD Decrypter - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

DVD Decrypter 3.5.4.0

Aktualizace programu 24. 3. 2005 Antivirová kontrola 15. 10. 2017 4:11

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
455 887 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Rozšifrování a zálohování obsahu DVD na pevný disk.

DVD Decrypter je volné šiřitelný program určený k dekódování a kopírování filmů na DVD nosičích do vašeho počítače. Můžete se vybrat způsob rekódování, jako PowerDVD nebo WinDVD, nebo překódování do MPEG1 (VCD) nebo DivX formátů. Soubor může být rozdělen na několik souborů o vámi zadané velikosti.

Program se velice dobře ovládá pomocí grafických tlačítek. Pro začátečníky v ripování DVD filmů je tento program skvělou volbou. Neurazí však ani profesionály.

DVD Decrypter dokáže zkopírovat jak celý obsah DVD disku, tak dokáže zkopírovat pouze film bez bonusů. Dokáže vytvořit obraz DVD a ten posléze i vypálit. Dále umožňuje vytáhnout z DVD libovolnou zvukovou stopu a zkopírovat ji na pevný disk.

V programu je vše důležité přeloženo. Přímo v archívech s češtinou si v souboru cti.txt můžete přečíst změny, které se od jednotlivých verzí udály. Soubor obsahuje i řadu dalších informací, doporučuji vám si ho před instalací přečíst.

Instalaci provedete rozbalením archívu do adresáře s programem a přepsáním původního souboru. Pozor, archív je vytvořen programem WinRAR a rozbalíte ho verzí 3.0 a vyšší, případně Total Commanderem.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
455 887 ×