EditHosts - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

EditHosts 1.0.9

Aktualizace programu 16. 3. 2015 Antivirová kontrola 22. 12. 2018 3:27

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 435 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

EditHosts slouží pro blokování reklamy a malware webů na Linuxu.

EditHosts je editor souboru /etc/hosts, periodicky stahuje a aktualizuje černou listinu (její smysl je počítač varovat před nebezpečnými, reklamními a jinými nežádoucími weby). Program se umí sám aktualizovat. Ve výchozím nastavení nemusí uživatel nic měnit nebo nastavovat. Program je ideální možností pro blokování otravných reklam, zabránění sledování a zvýšení bezpečnosti již na úrovni operačního systému.

Na rozdíl od doplňků pro prohlížeče pracuje již na úrovni operačního systému, kde využívá přirozených vlastností souboru /etc/hosts a nezpomaluje tedy prohlížeč tak jako doplňky typu Adblock Plus. Velkou výhodou programu EditHosts je fungování nezávislé na používaném prohlížeči. Program jednoduše nainstalujete a již se nemusíte o nic starat. Funguje bezúdržbově a automaticky, včetně aktualizací černé listiny nechtěných webů a samotného programu.

Program umí i dočasnou deaktivaci blokování, po nastavené době v konfiguračním souboru se blokování opět zapne. Celý program je v bashi, takže je pro uživatele jednoduše čitelný a konfigurovatelný.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 435 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.