EditHosts - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

EditHosts 1.0.9

Aktualizace programu 16. 3. 2015 Antivirová kontrola 18. 7. 2017 4:20

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 001 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

EditHosts slouží pro blokování reklamy a malware webů na Linuxu.

EditHosts je editor souboru /etc/hosts, periodicky stahuje a aktualizuje černou listinu (její smysl je počítač varovat před nebezpečnými, reklamními a jinými nežádoucími weby). Program se umí sám aktualizovat. Ve výchozím nastavení nemusí uživatel nic měnit nebo nastavovat. Program je ideální možností pro blokování otravných reklam, zabránění sledování a zvýšení bezpečnosti již na úrovni operačního systému.

Na rozdíl od doplňků pro prohlížeče pracuje již na úrovni operačního systému, kde využívá přirozených vlastností souboru /etc/hosts a nezpomaluje tedy prohlížeč tak jako doplňky typu Adblock Plus. Velkou výhodou programu EditHosts je fungování nezávislé na používaném prohlížeči. Program jednoduše nainstalujete a již se nemusíte o nic starat. Funguje bezúdržbově a automaticky, včetně aktualizací černé listiny nechtěných webů a samotného programu.

Program umí i dočasnou deaktivaci blokování, po nastavené době v konfiguračním souboru se blokování opět zapne. Celý program je v bashi, takže je pro uživatele jednoduše čitelný a konfigurovatelný.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 001 ×