Fish Fillets - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Fish Fillets 2.0

Aktualizace programu 22. 1. 2003 Antivirová kontrola 2. 6. 2017 6:26

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
90 985 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Náročná logická hra. V sedmdesáti místnostech můžete procvičit svůj důvtip a najít pro dvě rybičky bezpečnou cestu ven.

Fish Fillets je logická hra, která byla vydána českou společností Altar Interactive v roce 1997. Roku 2004 společnost uvolnila zdrojové kódy hry a zrodil se nový opensource projekt Fish Fillets: Next Generation. Díky tomu si tuto hru můžete zahrát na mnoha operačních systémech: Windows, Fedora Core, Debian GNU/Linux, Gentoo Linux, Mandriva Linux, SUSE Linux, FreeBSD, NetBSD, MacOS X, BeOS, Amiga OS4.

Fish Fillets je podmořská logická hra, kde ovládáte dva rybí agenty. Ve hře je pro hráče připraveno přes 70 levelů, místností, ze kterých musíte obě rybičky dostat živé a zdravé. Občas si přitom musíte odnést i nějaký důležitý předmět, jako třeba Svatý Grál nebo disketu s důležitými daty. Přesto jejich úkol není vždy jednoduchý. Východ z místnosti je často na velmi nedostupném místě a cesta k němu bývá obvykle zabarikádovaná spoustou harampádí. Ryby předměty mohou posunovat, zvedat nebo pouštět na zem. To, že jsou agenti dva má své výhody ale i nevýhody. Oranžová rybička je útlá a protáhne se kdejakou skulinou. Modrá ryba je naopak velká a silná, pohne i s těžkými ocelovými věcmi, ale zato se všude nevejde. Scénář se několikrát dělí a úkolů není málo. Pokud Vám tedy připadá, že se jednou místností zabýváte už příliš dlouho, můžete si vyzkoušet pro změnu jinou, vyřešit ji a vrátit se s novou energií k té původní.

Veškerá grafika Fish Fillets je ručně kreslená. V každém levelu je minimálně jeden animovaný objekt ? tancující krabi, chobotnice hrající na klavír a mnoho dalších. Hratelnost je opravdu na vysoké úrovni. Jednak za to může velká rozmanitost prostředí, protože každá místnost je graficky unikátní, ale také vás potěší rozpravy rybích agentů a dalších živočichů, kteří mnohdy hodně vtipně komentují Vaše jednotlivé tahy nebo vám dávají na něco svůj názor.

Ne vždy zůstanou rybky živé při všelijakých manipulacích s předměty. Když na rybku například něco spadne, ozve se křupnutí a místo rybičky se objeví malá kostřička. Z místnosti musíte dostat obě rybky, smrt jedné znamená v důsledku nevyhnutelný restart levelu.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
90 985 ×