Foxmail - čeština - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Foxmail - čeština 7.2.6

Aktualizace programu 26. 4. 2017 Antivirová kontrola 24. 10. 2018 3:18

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 768 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Čeština do kvalitního emailového klienta.

Foxmail je špičkový freeware poštovní klient z Číny. Jeho výrobcem byla až do verze 5.0 společnost BODA Inc., následně byl prodán firmě TENCENT Inc., která se velmi pomalu pustila do vydání jeho šesté verze. Silnou zbraní Foxmailu je import a export zpráv, Foxmail lze bez dalších úprav používat také na přenosných médiích (flashdisky apod.). Foxmail podporuje Unicode a díky snadnosti svého použití, ergonomickému rozhraníje zajímavou alternativou pro uživatele, kterým již nestačí MS Outlook Express a nechtějí plýtvat penězy za komerční řešení.

Od verze 6 podporuje IMAP, hledání dostálo značných změn, vylepšena podpora s Windows Vista, to-do list, skinovatelný a spoustu dalších vylepšení a optimalizací. snadnosti svého použití, ergonomickému rozhraníje zajímavou alternativou pro uživatele, kterým již nestačí MS Outlook Express a nechtějí plýtvat penězi za komerční řešení.

Čeština je vytvořena na instalátor dostupný na stránkách autorů, nikoli na verzi distibuovanou přes automatickou aktualizaci. Proto také tato čeština není formou aktualizace, ale přímého přepsání původních souborů.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 768 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.