Galaxie - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Galaxie 17

Aktualizace programu 11. 9. 2005 Antivirová kontrola 28. 5. 2017 4:31

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
523 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Off-line podoba moderního informačního e-zinu nejen o technice a kultuře tentokrát s číslovkou 17.

Srpnové číslo Galaxie bude ještě ve znamení léta a tak se připravte na slušnou rekapitulaci žhavých novinek z prázdnin. Těšit se tak můžete na 19 článků a na 35 bleskovek. A o čem že se dočtete tentokrát?

Ani nyní Vás sekce Mix nezklame a přečíst si budete moci nejen o tom, jaký bude brněnský INVEX 2005, ale i o zajímavých reportážích ze světa hmyzu, či filmového prostředí.

V pravidelné rubrice Kultura pak dochází k příjemnému rozkvětu a tak k vlastní tvorbě ( Darkman killer a Spiaca kráska ) příbudou i hudební recenze.

Pokud zrovna Vy patříte mezi obdivovatele herních konzolí, pak právě Vám je v 17. věnována sekce Hry, kde se dočtete o nejednom povedeném herním titulu na PS2.

Rubrika Mobily již tradičně přináší putování za neznámými mobilními výrobci, tentokrát v seriálu zavítáme za véčky od Sewonu.

Těšit se můžete i na řadu článků v pravidelných rubrikách Hardware nebo Software, ale i na měsíční přehled ze světa i domova v pár větách - Bleskovky. Na své si příjdou také tuneři mobilních telefonů a pro ně máme přichystány jako bonus speciální downloady tapet.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
523 ×