GetDataBack - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 GetDataBack

Koupit plnou verzi od 2 783 Kč

Aktualizace programu 23. 3. 2015 Antivirová kontrola 3. 7. 2017 2:35

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
85 147 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Obnovení ztracených nebo smazaných dat a souborů.

GetDataBack je program, který Vám umožní obnovit data z disků se souborovým systémem NTFS, ztracených po naformátování disku, změně oddílů (disk), útoku virů, výpadkem napájení nebo zhroucení software. Dokáže získat data i pokud je poškozena tabulka oddílů, boot rekord, Master File Table nebo kořenový adresář. Podporuje i obnovu dat na disku vzdáleného počítače. Program neinstalujte na disk, kde se nacházejí data, která chcete obnovit.

GetDataBack je zajímavý i v tom, že umí obnovit data i na pevných discích, které operační systém už neumí automaticky rozpoznat a přihlásit do systému ? samozřejmě s podmínkou, že daný harddisk fyzicky funguje. Data pochopitelně nelze obnovit u disků či partitionů, které byly zformátovány s utilitami s bezpečnostními postupy typu tzv. wipe disk, které vyplní jednotlivé sektory disku libovolným či náhodně voleným znakem.

Data lze obnovit z prakticky libovolných IDE, SATA a SCSI kompatibilních pevných disků a také z externích harddisků připojených přes rozhraní USB či FireWire. Analýza a obnova dat funguje i pro floppy drive, mechaniky Zip/Jaz a paměťové karty a USB flash disky libovolných typů zformátovaných původně s filesystémem FAT32 nebo NTFS. Pro experimenty a dosažení ještě větší bezpečnosti zdrojových dat lze v GetDataBack použít virtuální obraz (image) paměťového média, se kterým umí program pracovat stejně jako s reálným diskem.

Další možnosti obnovy dat jsou možné prostřednictvím podpor WinPE a BartPE, což jsou systémy pro nabootování do prostředí Windows XP přímo z CD-ROM ? což se hodí v situacích, kdy už není daný pevný disk (obsahující současně i operační systém) pro Windows dostupný.

Samozřejmostí je u GetDataBack podpora kódování Unicode, díky kterému lze u Windows NT/XP/Vista bez problémů obnovit i soubory s cizojazyčnými názvy ? například v ruštině, čínštině, řečtině a v dalších jazycích.

Celý proces obnovy dat v tomto programu je poměrně snadný a je zaměřený především na jednoduchost obsluhy, nicméně i zkušenějším uživatelům může ve spojení s DiskExplorerem přinést řadu zajímavých informací o souborech na disku. Průvodce v GetDataBack nabízí několik kroků, v rámci kterých probíhá zrestaurování dat. Při výběru diskové části či celého pevného disku se postupně dostanete k výběru souborového systému a případné i zadání rozsahu sektorů pevného disku, který má GetDataBack zkoumat. Pokud z nějakého důvodu potřebujete data obnovit na dálku, můžete využít integrovaného modulu obnovy dat z jiného počítače či notebooku přes sériový kabel nebo přes počítačovou síť.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
85 147 ×