iCADMac - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

iCADMac 2014

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 23. 9. 2013 Antivirová kontrola 18. 7. 2017 4:20

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
267 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

iCADMac je 2D/3D DWG a DXF CAD pro operační systém MAC OS X

iCADMac je prvním 2D/3D DWG a DXF CAD řešením pro operační systém MAC OS X, který přímo otevírá, ukládá a vytváří výkresy v nativním AutoCAD formátu. Nativním formátem pro iCADMac® je DWG, který nabízí bezkonkurenční kompatibilitu s AutoCAD® bez nutnosti konverze souborů a rizika ztráty dat. Kromě toho, iCADMac umožňuje exportovat výkresy ve většině předchozích verzí DWG a DXF AutoCAD®.

Podporuje AutoCAD® DWG/DXF od verze 2.5 až 2013. Tímto je tedy DWG nejjednodušším a nejspolehlivějším formátem pro zobrazení výkresu na Apple IPAD™. iCADMac obsahuje všechny důležité nástroje k tvorbě výkresů, editaci, modifikaci a kvalitnímu tisku na papír o velikosti A5 až A0. iCADMac také podporuje hladiny, kreslení pomocí příkazů, kóty, 2D i 3D kreslení. Ovládání programu je velmi podobné jako u AutoCAD®u a proto je přechod na iCADMac velmi snadný. Vezměte prosím na vědomí, že iCADMac vyžaduje X11 balíček, který nemusí být součástí Mountain Lion.

Pokud se při spouštění iCADMac zobrazí upozornění na chybějící X11, měli byste stáhnout XQuartz ze stránky http://xquartz.macosforge.org/downloads/SL/XQuartz-2.7.2.dmg

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
267 ×