Lander Deluxe - Save The Traffic ! - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Lander Deluxe - Save The Traffic ! 1.0

Aktualizace programu 6. 5. 2003 Antivirová kontrola 4. 7. 2017 2:35

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 689 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Hra v níž se ocitáte v roli pilota malého přepravního modulu v blízké budoucnosti.

Ocitáte se v roli pilota malého přepravního modulu v blízké budoucnosti. Moduly zajišťují nepřetržité spojení mezi hlavním přístavem a zastávkami "městské hromadné dopravy" (zastávky jsou označeny cedulí s příslušným počtem čekajících lidí). Bohužel, v den vaší služby se porouchaly moduly, zajišťující přepravu na vaší trase až na ten váš. Nezbývá nic jiného než začít závod s časem a zajistit plynulou dopravu.

Ovládání:

Šipkami VLEVO a VPRAVO natáčíte modul a šipkou NAHORU zažeháváte trysky modulu. Nezapomeňte že, pokud jsou trysky zažehnuty, spotřebovává se palivo, takže musíte včas natankovat. To se provádí v přístavu, jehož hangár otevíráte/zavíráte stisknutím SPACE. Pokud hangár nezavřete, za 15 vteřin od otevření se uzavře sám. Modul unese maximálně 8 pasažérů (jejich aktuální počet v modulu lze vidět na ukazateli).

Abyste bezpečně přistáli (jak na zastávce, tak v hangáru), je nutné mít rychlost klesání maximálně 1,5 m/s a náklon modulu musí být přesně 0 stupňů. V hangáru lze přistát a odletět jen tehdy, když je otevřen. Při nedodržení těchto podmínek nebo při kolizi modulu se váš modul zničí a nezbude vám, než to zkusit znova.

Skóre:

Za každého přepraveného človíčka získáte 10 bodů. Pokud jsou zastávky přeplněny (na zastávce čeká 20 lidí), každou vteřinu zrácíte 5 bodů. Pokud nabouráte, končíte a dostanete možnost odeslat své skóre na internet a tak porovnat své výsledky s ostatními.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 689 ×