Hlavní navigace

 LibreOffice 7.1.3

Vlákno názorů na software LibreOffice

 • 18. 7. 2012 23:14

  Kocour (neregistrovaný) 93.99.209.---

  LibreOffice není špatný program. Ale je tu jeden menší problém a to v rychlosti spouštění (načítání) programu na starších pc.

  O proti open office 3.3 (3.4) je tak o polovinu pomalejší načítání. Jinak když už se rozjede tak v nich není takový rozdíl.

  Takže závěrem ho mohu vřele doporučit. Pro běžného uživatele plně dostačující. 

 • 26. 2. 2013 0:45

  tomil2002 (neregistrovaný) ---.11.broadband9.iol.cz

  Moje reakce je už k verzi 4.0.0.3 já žádný rozdíl v rychlosti spouštění oproti MS nevidím, naopak MS se mi spouští déle. Po delší době jsem se zase vrátil k LO ( dříve jsem měl OO ) .Ono je to jako s hračku kterou nemůžete opustit.LO nebo taky OO mi vyhovuje o hodně více než MS. MS jsem používal rád před příchodem verze 2007.Tehdy jsme ještě naneštěstí měnili NB v práci a už jsme měli MS2007.Dodnes jsem si na něj pořádně nezvykl a to jej používám denně.Připadá mi to jako by to Microsoft udělal schválně a bez možnosti volby rozhraní.MS se oproti LO nedá moc přizpůsobit.Co mě nutí mít MS je kompaktibilita , obávám se že by nemusela být úplná.Téměř každý excel zkouším calcem, zdá se že je to ok ale.Myslím , že v době kdy se šetří by bylo fajn kdyby státní správa přešla na LO a polovinu ušetřených peněz by stát věnoval na další rozvoj LO.Když jsem byl cca 3 roky zpět v Polsku tak vlastně všechny firmy kde jsem zavítal měly OO a kvůli nich vlastně jsem měl v počítači taky i OO.Nedávno jsem četl článek že v některých západoevropských zemích státní správa uvažuje, nebo už užívá LO. Osobně nejraději pracuji  s LO v sešitu  oproti excelu. Doporučuji a vím že studenti jedou z větší části taky právě na LO už pro tu dostupnost a je to fajn, protože si zvyknou .

 • 28. 3. 2013 21:47

  bez přezdívky
  Dopsal bych zhruba po měsíci ještě tohle. Toho 26.2. jsem už definitivně MSO odinstaloval , stejně jsem s ním už nepracoval, bylo to jen tak pro "strejdu příhodu" kdyby náhodou se nedařilo něco převést s MSO do LO, Je to sice teprve měsíc ale pohoda.Žádný problém jsem nezaznamenal.Subjetivně , LO je lepší , nebo zkrátka mě vyhovuje více a doporučuji všem.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.