Manažer napájení - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Manažer napájení 1.1a

Aktualizace programu 4. 11. 2010 Antivirová kontrola 19. 10. 2017 5:07

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 600 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vypnutí, uspání, probuzení počítače a další akce v zadaný čas.

Manažer napájení slouží k vypnutí, restartování, odhlášení, přepnutí do režimu spánku a úsporného režimu, vypnutí displeje, spuštění programu a nebo probuzení počítače v/za zadaný čas. Jeho ovládání a nastavení je velice jednoduché a přehledné. Důraz byl kladen také na vzhled, který se snaží být moderní a líbivý. Celá aplikace je vytvořena ve skleněném \"aero\" stylu v kombinaci s několika animovanými prvky. Program tak výborně zapadne do vzhledu Windows Vista a Windows 7, pro které je také určen. Windows XP a starší verze již podporovány nejsou. 

Jednou z málo vídaných funkcí je možnost probudit počítač v/za zadaný čas z úsporného režimu nebo režimu spánku (hibernace). Pro běh aplikace je nutné prostředí .NET Framework 4 Client Profile (nainstaluje se automaticky). Pokud máte nějaký problém se spuštěním programu nebo se objeví při jeho provozu nějaká chyba kontaktujte mě prosím na můj email, případně na mých stránkách k programu (viz níže).

Byla opravena chyba instalátoru, který nedovoloval instalaci na 32bitových Windows, přestože program samotný je bez problému podporuje.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 600 ×