Hlavní navigace

Media Player Classic 6.4.9.1

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 20. 8. 2009 Antivirová kontrola 10. 7. 2020 3:54

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
714 275 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Přehrávač multimédií velmi podobný klasickému Windows Media Playeru.

Media Player Classic je volně šiřitelný multimediální přehrávač pro Microsoft Windows. Aplikace má obdobný vzhled a ovládání jako Windows Media Player 6.4.Media Player Classic je plnohodnotná náhrada Windows Media Playeru. Media Player Classic je hlavně založen na architektuře DirectShow a tak automaticky používá instalované DirectShow dekódovací filtry. Například po instalaci open source DirectShow dekódovacího filtru ffdshow, rychle a ve vysoké kvalitě dekóduje DivX, Xvid a H.264 formáty.

Oproti Windows Media Player 6.4 se Media Player Classic naučil přehrávat média DVD a poradí si i s takovými formáty, jako jsou například RealTime, QuickTime a Adobe Flash Video. Kromě toho nemá ani problém se zobrazováním titulků a vším dalším, co potřebujete k přehrávání.

Program není nutné instalovat, takže si jej můžete nosit sebou například na vašem USB disku a tím mít svůj oblíbený přehrávač stále při sobě. Program má okolo 1 MB a tak nezabere moc místa. Ovládání je jednoduché až intuitivní.

Přečtěte si recenzi programu Media Player Classic v magazínu Slunečnice.cz.

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
714 275 ×