Menstruační kalendář - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Menstruační kalendář 2.0

Aktualizace programu 8. 2. 2017 Antivirová kontrola 7. 7. 2017 2:35

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
20 106 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Menstruační kalendář s odhadem plodných dnů a pohlaví dítěte.

Chcete se dozvědět, kdy asi budete mít další menstruaci?
Měla jste styk bez ochrany a teď se obáváte otěhotnění? Chcete naopak odhadnout, kdy máte plodné dny a využít toho s partnerem? Přemýšlíte, zda to bude chlapeček, nebo holčička? Pánové, zdá se vám vaše partnerka dnes trochu jiná a netušíte proč? Při tom všem vám může pomoci menstruační kalendář!
Pravidelně vedený menstruační kalendář Vám umožní získat potřebný přehled. Vašemu ošetřujícímu lékaři pak skutečný obraz Vašeho menstruačního cyklu. Veďte jej proto pravidelně a pečlivě, jen tak vám může pomáhat.
Vypočítává, odhaduje, plodné a neplodné dny. Čím více údajů má k dispozici, tím by měly být odhady programu přesnější. Přesto pozor, pokud by vás napadlo tento výpočet používat jako antikoncepční metodu, nelze se na ni spolehnout. Menstruační cyklus každé ženy je ovlivněn mnoha vlivy a je individuální. I přesto, že délka vašeho cyklu je každý měsíc stejná, plodné a neplodné dny mohou být v měsíci rozloženy jinak. Otěhotnět můžete i během menstruačního krvácení. Pokud se snažíte otěhotnět, měla byste se o výpočtu plodných dnů poradit se svým lékařem.
Kalendář umožňuje záznamy denní, a nebo jen o periodách. A znovu: čím více údajů má k dispozici, tím by měly být odhady programu přesnější. Pokud možno na začátku si vyplňte údaje i zpětně.
Vaše intimní údaje a poznámky si můžete chránit heslem, zůstávají ve vašem počítači, aplikace nepoužívá internet.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
20 106 ×