Mzdy Profesionál - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Mzdy Profesionál

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 4. 3. 2012 Antivirová kontrola 3. 9. 2017 4:42

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
12 340 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Mzdový program nabízející řešení pro velké i malé organizace.

Přehled funkcí
 • Mzdový software je užíván našimi klienty již od roku 1998, umožňuje vést mzdovou agendu neomezenému počtu firem a zaměstnanců.
 • Důraz je kladen na jednoduchost ovládání, přehlednost a rychlost používání programu. Veškeré ovládání je plnohodnotně zajištěno jak myší, tak i klávesnicí. Běžnou mzdu několika zaměstnancům tak zadáte během několika minut.
 • Výpočet poměrné části dovolené dle trvání pracovního poměru a pracovního režimu, výpočty průměrů pro náhrady, příplatky, náhrady, odměny, sociální a zdravotní pojistné, daň zálohová a srážková, daňové slevy, odčitatelné položky, srážky, podpora středisek a zakázek.
 • Souběh pracovních poměrů, daň z příjmů je vypočtena souhrnně za všechny pracovní poměry zaměstnance.
 • Propracované zpracování nepřítomností a návazných výpočtů.
 • Roční zúčtování záloh na daň z příjmu.
 • Zpracování evidenčních listů důchodového pojištění a oznámení o nástupu do zaměstnání k nemocenskému pojištění, tisk a elektronické podání.
 • V programu lze nastavit libovolné datové úložiště pro data firem. Tímto úložištěm může být např. sdílený síťový disk. Tím je umožněno sdílení dat pro více stanic při práci v síti.
 • Možnost ručního nastavení sazeb pro výpočty (sazby pro sociální pojištění, zdravotní pojištění, zálohovou daň, srážkovou daň, nezdanitelné částky, atd.).
 • Pravidelné aktualizace.
 • Uživatelům poskytujeme nejen telefonickou a e-mailovou podporu, ale i možnost tzv. vzdálené podpory, kdy na přání uživatele můžeme konzultovat dotaz nebo řešit případný problém přímo na obrazovce počítače uživatele.
Výstupy
 1. Tiskové sestavy
  Hlavním výstupem programu jsou tiskové sestavy. Mzdový program poskytuje veškeré tisky mzdové agendy potřebné pro orgány státní správy. Např. výplatní pásky, výplatní listy, mzdový list, příkazy k úhradě, hlášení pro pojišťovny, přehled o výši pojistného, výčetka platidel, potvrzení o příjmech a o průměrném výdělku, souhrné rekapitulace za firmu a další přehledy složek mezd, nepřítomností apod.
 2. Datové exporty
  U většiny tiskových výstupů je umožněn export do formátů PDF, HTML, Microsoft Excel a Word, OpenOffice, GIF, JPG, atd., pro další úpravy, zasílání e-mailem, apod.
 3. Elektronické podání
  Mzdový software poskytuje také výstupy pro tisk nebo elektronické podání Evidenčních listů důchodového pojištění (ELDP) a Oznámení o nástupu do zaměstnání (ONZ) pro ČSSZ a další. Tisknout můžete celý formulář nebo pouze data do originálního formuláře.
 4. Elektronické bankovnictví
  Příkazy k úhradě lze exportovat pro elektronické bankovnictví ve formátech ABO, Gemini, KB Best, Eltrans, Multicash, apod.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
12 340 ×