Hlavní navigace

ObjectGears 1.4.1.0

Aktualizace programu 26. 10. 2015 Antivirová kontrola 4. 2. 2020 3:12

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
66 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

ObjectGears je platformou umožňující vytvoření aplikací. Vhodný pro každého kdo potřebuje efektivně spravovat data včetně jejich vzájemných relací.

ObjectGears je platformou umožňující vytvoření aplikací. Samotná platforma záměrně neobsahuje žádnou business logiku nebo vlastnosti řešení. Používá objektový přístup a nabízí takové obecné rysy, jako efektivní tvorbu objektů a jejich relací, široké možnosti lokalizace aplikace, notifikace, řadu bezpečnostních mechanismů, workflow či skriptování. Tento přístup umožňuje maximální flexibilitu designéra/implementátora při tvorbě řešení, protože není omezen žádným záměrem tvůrce platformy.

Ve srovnání s jinýmy vývojářskými frameworky a platformami, jde mnohem blíž k business uživateli/architektovi/analytikovi. Řešení v ObjectGears dokáže vyvinout uživatel, který se orientuje v problematice, kterou potřebuje řešit, chápe vztahy mezi entitami, se kterými potřebuje pracovat, ví jaké vlastnosti tyto entity mají a jaké role v procesu budou vystupovat. Zároveň tento uživatel pro vývoj aplikace nepotřebuje znalost programování, ale dokáže ji vytvořit v uživatelském rozhraní ObjectGears "naklikáním". Specifické věci lze řešit skriptováním, které představuje několikanásobně efektivnější variantu oproti klasickému programování aplikace, jak z pohledu časové náročnosti, tak potřebných programátorských znalostí.

ObjectGears také představuje příležitost pro konsolidaci dat, která jsou dnes roztroušena mezi útvary společností ve formě přehledů či aplikací MS Excel, MS Access či v jiných programech. Migrace do ObjectGears je snadná, data zkonsoliduje, vyčistí, zajistí jejich integritu a základní požadavky na informační systém (řízení přístupových oprávnění, audit trail, schopnost integrace s jinými systémy atd.). Tím často dojde k vyřešení různých auditních doporučení nebo eliminaci rizik plynoucích z uložení dat v neadekvátních informačních systémech.

 V menší verzi (pro 5 uživatelů) je zdarma i pro komerční využití. A to s plnou podporou všech funkcí.

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
66 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.