OPTIMIK - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

OPTIMIK 3.49

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 4. 6. 2016 Antivirová kontrola 27. 5. 2017 3:12

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
27 572 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Návrhář nářezových plánů.

Návrhář optimálních plošných i délkových nářezových plánů pro zakázkovou výrobu nábytku a oken, řezání skla, stříhání plechu a pod. Při výpočtu plánu OPTIMIK zadané dílce rozmisťuje na co nejmenší počet formátů materiálu a dokáže obejít i jejich případné kazy. Volitelně přitom využívá i odřezky z předcházejících zakázek, odpad se snaží slučovat do větších využitelných odřezků a tím výrazně šetří váš čas a peníze. 

Kromě této základní úlohy OPTIMIK nabízí: 

• Evidenci materiálu a jeho formátů (včetně odřezků) s možností automatického výdeji použitých formátů a příjmu nově vzniklých odřezků

• Evidenci zakázek s automatickým kalkulována cen a hmotností a výdejem potřebného materiálu a zboží 

• Tvorbu nabídkových listů, faktur, příjemek, výdejek a ostatních typů dokumentů, volitelně také s obrázky položek, logem firmy a razítkem s podpisem.

• Evidenci výrobků s automatickým přepočtem rozměrů a množství jednotlivých dílců, po změně jejich parametrů (např. šířky, výšky, tloušťky materiálu a pod.). Výrobky je možno přesouvat do zakázky a vytvořit tak rychlé podklady k vytvoření nabídkového listu, zda nářezového plánu.

• Možnost uživatelské editace tiskových sestav, export a import dat, víceuživatelský přístup, široké možnosti nastavení a mnoho dalších šikovných funkcí ...

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
27 572 ×