SIMATIC S7-300/400 Ethernet Tester - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

SIMATIC S7-300/400 Ethernet Tester 1.50 Beta

Aktualizace programu 24. 7. 2014 Antivirová kontrola 17. 7. 2017 4:24

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
164 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Síťová diagnostika strojů, osazených PLC SIMATIC S7-300/400.

Jednoduchá aplikace pro testování a diagnostiku strojního zařízení - čtení dat z různých datových oblastí programovatelných logických automatů SIEMENS SIMATIC řady S7-300/400. Komunikace probíhá po síti Ethernet, protokol je 'ISO on TCP' (RFC1006).

Lze ji využít jako pomůcku pro uživatele software SIEMENS STEP7 a TIA Portal. Podporované datové oblasti v PLC: PI (periferní vstupy), I (vstupy), Q (výstupy), M (paměť), DB (datové bloky), C (čítače), T (časovače). Data jsou cyklicky (volitelně 16ms-10s) zobrazována ve dvou nezávislých tabulkách a interpretována v mnoha formátech najednou: HEX, CHAR, BIT, DEC, WORD, INT, DWORD, DINT, REAL, S5TIMER, COUNTER.

Délku čtených dat lze v tabulkách nastavit (1-16 byte). Data v tabulkách lze hromadně kopírovat do schránky (Clipboard). Vlastní nastavení aplikace lze ukládat do INI souborů. Je podporován i formát souborů SEQ (symboly/komentáře vyexportované ze STEP7). Pokud je při načítání INI souboru nalezen stejnojmenný soubor s příponou SEQ, je automaticky načten. Symboly a komentáře jsou pak během komunikace zobrazovány v datových tabulkách jako ToolTipy u jednotlivých proměnných. Je také integrována funkce vyhledávání dostupných PLC S7 v síti Ethernet (IP scan).

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
164 ×