Vlákno názorů na software Skype od Lucie - Dobrý den, potřebovala bych radu. Skype mám nainstalovaný už... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Skype 8.41.0.54

Aktualizace programu 12. 3. 2019 Antivirová kontrola 13. 3. 2019 19:10

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
9 858 499 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vlákno názorů na software Skype

Lucie
Lucie (neregistrovaný) ---.i4g.tmcz.cz
26. 5. 2013 18:19 Nový

Skype se nemůže připojit

Dobrý den, 

potřebovala bych radu. Skype mám nainstalovaný už aspoň  2 roky,vždy šel bez problémů.

Ale dnes,když jsem zadávala SPRÁVNÉ Skype jméno a heslo, dlouho se to připojovalo a nakonec

se objevila tahle věta: Skype se nemůže připojit.  Neporadíte někdo,prosím. 

PistalkaL
PistalkaL (neregistrovaný) ---.ap.jaw.cz
14. 8. 2013 14:57 Nový

Re: Skype se nemůže připojit

take me to dela mam to nainstalovane dobře ale do skype me ta kamera nevleze zvuk jde ale kamera ne
Honza
Honza (neregistrovaný) ---.selfnet.cz
18. 9. 2014 11:59 Nový

Prostě Microsoft poté, co koupil Skype, začal hrubě zasahovat svými aktualizacemi do toho, na jakém PC si Skype spustíš nebo ne.

Mám WinXP, kde mi jel Skype 2 roky bez problému. Po poslední aktualizaci se už nemůže připojit - zkontrolujte připojení :-)

Na W7 a W8 jede vše korektně,Microsoftu se prostě nelíbí, že používáme jejich "archaickýOS WXP", nic víc.

Tento problém má od půlky srpna většina mých známých. Verze 6 se sice nainstaluje ale začne padat ihned po spuštění....

Co dál komentovat. Starší verze 4 a 5 (včetně portable) se rovněž už nepřipojí. MS to oznamoval v 7/2014 svým platícím uživatelům

e-mailem. Takže ukázka, jak si může vynutit výrobce OS přechod na nový - byť jej vůbec nepotřebujete :-(

jebka
jebka (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
26. 9. 2014 21:51 Nový

Zatím pořád platí, že verze z níže uvedeného odkazu

http://www.instaluj.cz/skype/starsi-verze/skype-5-9-0-123

funguje i na starých pc s WinXP a to i s videohovorem.

Nutné je novou verzi (6.xxx) odinstalovat, nainstalovat  verzi 5-9-0-123 a ihned po úspěšném přihlášení zakázat aktualizace (Nástroje-Nastavení-Rozšířené-Automatické aktualizace). Pokud se v této verzi pak někdo z rodiny odhlásí a přihlásí se následně pod jiným (svým) jménem, dojde pravděpodobně k autoomatické aktualizaci na novou verzi a Skype je opět bez videa. V takovém případě je vhodné dotyčného alespoň přetáhnout smetákem nebo si dát ze žalu pár panáků a účet poslat Mrkvosoftu. A pak znova odinstalovat a instalovat... :'(

Svata
Svata (neregistrovaný) ---.cust.avonet.cz
30. 9. 2014 14:19 Nový

Na Windows XP změňte aktualizaci ne na automaticky ale ručně aktualizovat protože Windows Vám po vypnutí a zapnutí automaticky z aktualizuje Skype aji když ho máte ve Skype nastavení vypnutý
Jarmila
Jarmila (neregistrovaný) ---.inext.cz
17. 12. 2014 7:28 Nový

Svato, moc jsi mi pomohl, nebo pomohla a děkuji. Včera mne zase Mikrosoft totálně rozhněval :-)) Nová verze Skype, ta poslední, je úplně nanic, je hlavně pro telefonování a ubírá místo pro viditelné kontakty. Měla jsem stejné potíže se Skype jak tady píšou ostatní a díky tvé mám zase tu původní verzi, ne tu novou. Máš dobrý přehled, nemohl/la bys mi dát na sebe email kontakt, občas potřebuji poradit. 
Svata
28. 12. 2014 11:07 Nový

Můj email je zboril.svata@seznam.cz
Pepa
Pepa (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
16. 11. 2014 20:38 Nový

no jo, jenže mně nejde odinstalovat skype 6.22, hlásí to chybu 1603

co dělat 

Svata
30. 9. 2014 14:35 Nový

Nainstaluj novou verzi přihlaš se až ti naskočí normálně Skype,zakaž aktualizaci v nastavení,potom Skype odinstaluj ale neodhlašuj Skype,pak naistaluj starší verzi 5.0 a zakaž take aktualizaci Skype by se Ti mělo přihlásit automaticky,potom na Windows zakaž automatické aktualizace dej ručně aktualizovat,protože Windows by Ti to s aktualizoval kdyby si měl automatickou aktualizaci automaticky bez tvého vědomí
Luke
Luke (neregistrovaný) 194.228.11.---
3. 12. 2014 21:01 Nový

to není jediné microsoftu se nelíbí že používáme Win XP a proto mě také vypadl už to řeším 2.měsíc a stále nic, zdá se že microsoft už vychytal všechny obcházející soubory, zkusil sem již vše a nic, jiná verze, servicepack 3 ale nic,
i já se ptám; nemá někdo pomoc kterou microsoft nenašel? prosíím 

Jarmila
Jarmila (neregistrovaný) ---.inext.cz
17. 12. 2014 7:33 Nový

Po přečtení tvé zpráy už chápu proč na notebooku mého syna nelze spustit Skype. Taky má XP Profesional. Mikrosoft se chová strašně bezohledně. Je fajn, že už budou Chromebooky.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.