Vlákno názorů na software Skype od Rob - Do nedávna mi to fungovalo bez problémů, pak... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Skype 8.39.0.180

Aktualizace programu 13. 2. 2019 Antivirová kontrola 14. 2. 2019 19:11

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
9 846 845 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vlákno názorů na software Skype

Rob
Rob (neregistrovaný) 78.156.142.---
16. 8. 2014 19:57 Nový

nejede

Do nedávna mi to fungovalo bez problémů, pak mě skyp odpojil, abych prý aktualizoval. vůbec se to nepovedlo,píše to něco  o chybějícím souboru kernell nebo tak něco. a já se ptám jak je možné že celou dobu to fungovalo bez problémů? mám win xp.a tak sem zustal bez skypu. ani odeinstalace a new instalace nepomohla.   a taky sem si všiml že zde někdo maže příspěvky. sem zvědav jak dlouho to tu vydrží.
Skypeman
Skypeman (neregistrovaný) ---.sum.o2.rpsnet.cz
18. 8. 2014 11:20 Nový

Re: nejede

Pokud to při instalaci nejnovější verze hlásí chybu o kernel.dll, tak je nutno si na XP doinstalovat SP3 service pack, pak to pojede. Nyní máte původní service pack 2 , se kterým to nejde. Bohužel lidem nutí používat tu svoji hnusnou nejnovější verzi bez možnosti výběru a nenaděláme nic.Starý verze byly bez reklam a tady bliká reklama a tak asi proto lidí nutí mít výhradně tuhle verzi, šmejdi. Srvice pack 3 pro XP je k dispozici např zde: http://www.slunecnice.cz/sw/windows-xp-service-pack/

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.