Hlavní navigace

 Skype 8.114.0.214

Vlákno názorů na software Skype

  • 15. 4. 2018 15:06

    xxx (neregistrovaný)

    Skype poslední dobou stojí za h....o . Spoustu věcí ( funkcí) zmizelo! Nejde například deaktivovat automatické nastavení úrovně mikrofonu. Když člověk delší dobu nemluví, tak se nastaví vysoká citlivost a začne strašně šumět v reproduktorech. Ve windows 10 je skype aktivní na pozadí a probrat ho k životu trvá tak 15 vteřin než se zmátoří a jde ho ovládat. To samé s přijmutím hovoru. kliknu na přijmutí a 10 vteřin se nic neděje než vše spojí. Vyvolat kontextovou nabídku pravým tlačítkem myši v režimu celoobrazovkového videa nejde a uskutečnit konferenční hovor při už probíhajícím hovoru aniž by současný hovor nebyl přidržen také nejde! Microsoft doje...l co mohl. nemluvě o to nepřehledném barevném rozhraní co udělal. Vypadá to jako omalovánky. Že by aspoň seznam kontaktů upravil tak, že by každý druhý řádek kontaktu byl nalilinko prošedivěly a následný byl světlejší ( bílý) , aby byl seznam přehlednější, to ne. Na seznamu zmeškaných hovorů je krásně vidět jak to vypadá blbě. Jméno, čas, jméno, čas, jméno, a teď přemýšlím jestli ten čas nad nebo pod patří k čemu. Mohl bych tu rozvádět spoustu věcí co je nesmyslně blbě, ale nemá to smysl. poslední jakž takž dobrá verze byla verze 7.xxx.

  • 10. 5. 2018 19:03

    jerry (neregistrovaný)

    Ano, máš naprostou pravdu. V nové verzi je to, co bylo vpravo přemístěno doleva, co bylo ve staré verzi zvýrazněno je nyní nevýrazné atd. Ale nejvíce mě vadí ty stavy. Vyřešil jsem to jednoduše. Na netu jsem si našel starého klienta Skype a stáhl jsem si ho na PC i Notebook zpátky. Funguje zatím bez problémů.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.