Hlavní navigace

 Money S3

Český účetní program pro živnostníky a malé podnikatelé.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
15 979 ×

Účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy u živnostníků a malých firem. Money S3 si můžete pořídit v jednom ze šesti placených kompletů, které si liší pouze složením vlastních modulů. Vlastní moduly placených kompletů pokrývají všechny základní potřeby, které v podnikání můžete mít. Díky nim získáte přehled o fungování svého podnikání a budete mít kontrolu nad procesy – od daňové evidence a podvojného účetnictví přes banku až po skladové hospodářství.

Money S3 si také můžete upravit přesně podle svých potřeb. Pomocí volitelných (přídavných) modulů systém kdykoliv snadno rozšíříte a usnadníte si tak například správu e-shopu, přípravu daňového přiznání, vytvoření různých analýz nebo zautomatizujete některé činnosti. Můžete tak rychle reagovat na růst své firmy.

Money S3 můžete užívat i v bezplatné verzi Start, kterou si zde na Slunecnice.cz můžete stáhnout. Verze Start vám nabízí všechny vlastnosti, jaké má nejvyšší placený komplet Premium. Omezená je v délce užívání - na jeden účetní rok. Pokud se vám práce s Money S3 Start zalíbí, můžete kdykoliv plynule přejít na některý z placených kompletů, který je bez dalších limitů.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 9. 10. 2018 Antivirová kontrola 10. 2. 2024 2:52

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.