Účetní program Money S3 - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Účetní program Money S3 14.101

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 4. 2. 2014 Antivirová kontrola 12. 10. 2017 4:12

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
14 136 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Účetní software pro JÚ i PÚ - bezplatná verze.

Účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé a střední firmy v České i Slovenské republice. Nabízí všechny potřebné moduly - podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML.

Money S3 se vyznačuje především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows, kterou využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a samozřejmě také drobné živnostníky a podnikatele. Money S3 nabízí velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení účetního programu v praxi.

Bezplatná verze Money S3 Start obsahuje bez omezení všechny moduly a můžete do ní pořídit libovolný počet dat po libovolně dlouhou dobu. Pouze pokud překročíte limit počtu dokladů, budou tiskové sestavy opatřeny nápisem ?neplatné?. Rozhodnete-li se přejít na některou z vyšších licencovaných verzí, veškerá data pořízená ve verzi Start vám zůstanou zachována.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
14 136 ×