Vlákno názorů na software Windows Movie Maker od Lumík - Dobrý den,nevěděl byste náhodou někdo, co s tím-... - Slunečnice.cz Hlavní navigace

 Windows Movie Maker 16.4.3528.331

Aktualizace programu 25. 12. 2017 Antivirová kontrola 13. 1. 2019 3:26

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 561 187 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Vlákno názorů na software Windows Movie Maker

Lumík
Lumík (neregistrovaný) ---.strcechy.adsl-llu.static.bluetone.cz
14. 3. 2010 11:49 Nový

padá

Dobrý den,

nevěděl byste náhodou někdo, co s tím- vždy když udělám cokoliv ve win movie maker tak se program zhroutí, zkoušel jsem ho přeinstalovat ale nic se nezměnilo. Dřív vše fungovalo.

Yuzík
Yuzík (neregistrovaný) 95.140.242.---
10. 7. 2010 17:29 Nový

Re: padá

Mě taky, vůbec nevím proč! Do určité doby, už nevím kdy přesně, prostě dřív mi jel úžasněl, bez chyby fungoval, a potom, zničehonic začal padat při každým druhým kliknutí, musela jsem každý klik ukládat - zapla jsem wmm, nahrála videa, pokud se to už tady neseklo tak jsem jedno přeáhla na lištu, sek... znovu načíst, další krok, uložit, další krok, sek... znovu... takhle se s tím pracovat nedá, prostě to padá a ani to nenapíše žádnou chybu, prostě si to spadne! Grr >:-( A kdyby jenom to... ono mi to totiž nejede na žádném počítači, zkoušela jsem to na svém počítači, na pc dědy, na pc strýce a na pc bráchy, ale všude to jede takhle nebo spíš nejede. Prolezla jsem hodně diskuzí, ale všude buď tento dotaz nebyl, nebo na něj nebyla odpověď. Docela mě to štve, protože ostatní programy se dají stáhnout jenom trial verze nebo jsou příliš složité.
Petr J.
Petr J. (neregistrovaný) ---.levnet.cz
20. 7. 2010 10:04 Nový

Re: padá

Stáhnul jsem si WMM 2.6, určený pro Vistu, na můj počítač s Wind.7. Do nedávna fungoval výborně, teď padá, hlavně při delších vkládaných souborech. Vyzkoušel jsem nejdřív převést soubor z AVI do WMV, a to přímo ve WMM - např 41sekund dlouhé video mělo v AVI velikost 72 MB. Vložil jsem ho do WMM, stáhnul dolů na časovou osu a hned uložil do počítače. Uložené ve formátu WMV to mělo jen 10MB. Takhle jsem to udělal se všemi videi, z kterého jsem pak dělal film, a s žádným padáním jsem neměl problémy.
Když jsem zkoušel změnit formát z AVI do WMV v programu Format Factory, velikost se u stejného 41s dlouhého videa také zmenšila na 10MB, ale Windows Media Player to nedokázal otevřít. Takže raději měním formát přímo ve WMM.   Petr J. 

Betaraptor
Betaraptor (neregistrovaný) ---.214.broadband.iol.cz
1. 12. 2012 9:00 Nový

Re: padá

Ulpně stejný problém, padá mi po (skoro) každém vložení titulku. To znamená, že píšu titulek, dám hotovo, zasekne se to a já to musím 10x dělat znova než se to konečně povede a pak rychle save. :) Co už sakra s tím, docela mě to štve. Jediné co mě napadá je velikost těch videí, protože já mám jedno minutové asi na 3 GB (Fraps je hold už takový) 

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.