Hlavní navigace

CCleaner optimalizuje váš počítač

Ilustrační obrázek: CCleaner optimalizuje váš počítač CCleaner je užitečný nástroj pro kompletní optimalizaci chodu Windows. Poradí si jak s odstraněním nepotřebných či dočasných souborů z pevného disku, tak i s důkladným vyčištěním registrů od chybných či zbytečných záznamů.

Program CCleaner je stálicí mezi nástroji pro kompletní optimalizaci a čištění počítače. Poradí si s odstraněním nepotřebných a dočasných souborů, zamete stopy v seznamu naposledy otevřených dokumentů a důkladně vyčistí registry od chybných či zbytečných záznamů. Pomůže vám také s odstraněním historie navštívených internetových stránek, souborů cookies a dočasných souborů, historie stahování a dalších záznamů v oblíbených internetových prohlížečích. CCleaner vám umožní také snadné vyčištěním dočasných souborů, které po své činnosti v počítači zanechávají běžně používané programy, jakými jsou Windows Media Player, Microsoft Office, Nero, WinRAR, WinZip, apod.

Při příležitosti uvolnění nové verze CCleaneru s pořadovým číslem 5 se uživatelé dočkali přepracovaného uživatelského prostředí. Aktuální varianta, nesoucí označení 5.01, pak přinesla nový analyzátor disku. Ten uživateli přehledně ukáže, který druh souborů využívá nejvíce místa z celkové kapacity pevného disku.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.