Hlavní navigace

Jednoduché stahování z Torrentů

Příznivci decentralizovaných sítí typu BitTorrent dnes mohou vybírat bez přehánění z desítek typů programů. Jedním z nich je i Azureus Vuze, který je postaven na Javě a je zcela volně šiřitelný. Co přináší jeho poslední verze?

Aplikace Azureus Vuze je aktuálně k dispozici ve verzi 4.2.0.2. Tentokrát do své (poměrně slušné) funkční báze nepřidává další dovednosti, ale opravuje staré chybky: Bylo opraveno zarovnávání na tlačítka pro kategorie, byla též odstraněna lišta pro zařízení, která právě nejsou k dispozici a velmi důležitou je i oprava týkající se vzácné chyby, která způsobovala, že se poslední položka v seznamu „My Torrents“ nevykonávala tak, jak měla. Tím však opravy nekončí – ještě byla opravena chyba, kdy program zamrzal s některými připojenými UPnP zařízeními. A byl rovněž odstraněn pro našince poměrně nedůležitý zádrhel týkající se jiného jazyka.

Aplikace Azureus Vuze je zdařilý klient decentralizované sítě BitTorrent, který byl vytvořen v jazyce Java. Oproti původnímu jednoduchému BitTorent klientovi obsahuje celou řadu zajímavých vlastností a nastavení. Lze například stahovat velké množství dat a souborů současně a nastavit jejich maximální přenosovou rychlost a prioritu. Výsledky, průběhy a chyby stahování zobrazuje v přehledných výpisech a grafech. Samozřejmostí je obnovení přerušeného stahování.

Přečtěte si recenzi programu Azureus Vuze.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.