Hlavní navigace

Mějte hesla hezky pohromadě

Ilustrační obrázek: Mějte hesla hezky pohromadě Používáte různá hesla pro přihlašování k webovým službám a máte potíže s jejich pamatováním? Správu vašich hesel a automatické vyplňování webových formulářů umožňuje program Sticky Password.

Sticky Password je aplikace, která nabízí pohodlnou správu vašich hesel. Dokáže přitom generovat silná hesla, díky čemuž bezpečně ochrání přístup ke všem vašim službám a aplikacím. Hesla a data program ukládá do šifrované databáze, která je zabezpečená nejsilnějšími šifrovacími algoritmy. Tato databáze je navíc chráněna automatickým zálohováním. Díky tomu je v případě potřeby možné snadno obnovit všechna dříve používaná hesla. Příjemné je, že program podporuje více přihlašovacích údajů pro jeden účet. Abyste měli všechna hesla neustále k dispozici, lze si je navíc uložit na přenosné zařízení a vzít kamkoliv s sebou. Pro autorizaci přístupu k databázi pak lze použít i Bluetooth nebo USB zařízení.

Program Sticky Password nabízí kromě správy přihlašovacích údajů také automatické vyplňování webových formulářů, čímž vám usnadní dlouhé vyplňování požadovaných údajů. Jednoduše přitom importuje údaje z prohlížečů a ostatních aplikací.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.