Hlavní navigace

Nepostradatelný pomocník pro vaše Windows

Ilustrační obrázek: Nepostradatelný pomocník pro vaše Windows Chcete udržet váš operační systém ve skvělé kondici a zajistit jeho bezproblémový chod? Pak sáhněte po univerzálním nástroji Advanced SystemCare.

Pokud hledáte všestranný nástroj na čištění a opravu chyb v systémovém registru Windows, defragmentaci pevného disku nebo optimalizaci internetového připojení, pak vyzkoušejte program Advanced SystemCare. Ten Současně uživatelům poskytuje i komplexní ochranu před spywarem, adwarem a dalšími potenciálními hrozbami. Program si poradí i s úplným odstraněním dočasných a již nepotřebných souborů nebo správou aplikací spouštěných po startu operačního systému. Program Advanced SystemCare je dostupný jak v bezplatné variantě, tak i v placené verzi, která nabízí rozšířenou paletu funkcí, automatické čištění a technickou podporu.

Nyní se uživatelé dočkali v pořadí již páté generace programu Advanced SystemCare, která by měla být svižnější a spotřebovat menší množství systémových prostředků. Těšit se můžete také na automatickou kontrolu a stahování aktualizací z internetu. Další novinkou je technologie ActiveBoost. Ta spravuje a účelně rozděluje systémové prostředky.

Všechny změny, které za pomoci programu Advanced SystemCare provedete, můžete samozřejmě v případě pozdějších potíží vrátit bez problémů zpět.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.