Nero neslouží pouze k vypalování - Slunečnice.cz

Nero neslouží pouze k vypalování

9. 8. 2012 - Veronika Nosková

Ilustrační obrázek: Nero neslouží pouze k vypalování Ač je Nero Multimedia Suite znám hlavně jako software pro vypalování, umí toho mnohem více. Můžete s jeho pomocí například editovat videa a fotky, nebo zálohovat data na pevný disk a výměnná média.

Nero Multimedia Suite 11 je univerzální nástroj, který většina uživatelů zná především jako software určený k vypalování CD, DVD a Blu-Ray disků. To ale není vše, co Nero nabízí. Umožní vám také vytvářet, sdílet a spravovat hudbu, fotky a videa zcela novým způsobem. Budete například moci vytvářet profesionálně vypadající prezentace a videa během několika minut, nebo sdílet fotografie a videa přímo do sociálních sítí.

Pomocí programu Nero Multimedia Suite 11 můžete vyhledávat, spravovat, přehrávat, editovat, vytvářet, sdílet, vypalovat, zálohovat a obnovovat vaše multimediální soubory. Velké množství přednastavených šablon, efektů a animací dále pomáhá při vytváření vlastních HD DVD a Blu-Ray filmů prostřednictvím nástroje Nero Vision Xtra. O vypalování CD, DVD a Blu-Ray disků se pak postará součást nazvaná Nero Burning Rom. Zajímavou funkcí, kterou Nero nabízí, je automatické zálohování souborů nebo celých disků, včetně jejich zpětné obnovy po havárii systému. Nero Multimedia Suite samozřejmě obsahuje mnoho dalších součástí, které umožňují například vytváření vlastních obalů, štítků, nebo potisků na CD a DVD. Příjemným bonusem je ochrana digitálního obsahu pokročilým šifrováním.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.