Hlavní navigace

Otestujte soubory více antiviry současně

Ilustrační obrázek: Otestujte soubory více antiviry současně Zdá se vám, že soubor, které se nachází na vašem pevném disku či výměnném médiu, je zavirovaný? Pak jej prověřte pomocí hromadného testu více antiviry najednou.

Stáhli jste si z internetu soubor a zdá se vám, že by mohl být infikován virem? Pak jej můžete buď otestovat pomocí antiviru, jejž máte nainstalovaný na svém počítači, nebo využít internetový Jottiho malware test, který zaslaná data prověří prostřednictvím několika antivirů současně. Služba nabízí kontrolu pomocí bezpečnostních nástrojů Avast, AVG, Avira AntiVir, BitDefender, Clam AV, Dr.Web, F-Prot, F-Secure, NOD32, Kaspersky Anti-Virus, apod.

Program JottiQ umožňuje uživatelům pohodlné zasílání více souborů k analýze prostřednictvím zmíněného Jottiho malware testu. Otestovat na přítomnost virů lze soubory o maximální velikosti 25 MB. Příjemné je, že aplikace existuje jak v instalovatelné variantě, tak i v přenosné verzi. JottiQ pro svůj běh vyžaduje Microsoft .NET Framework 4 Client Profile.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.