Pohodlné stahování videa z internetu - Slunečnice.cz

Pohodlné stahování videa z internetu

13. 1. 2011 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Pohodlné stahování videa z internetu Sledujete rádi videa na serverech YouTube, Google Video, Metacafe, MySpace, DailyMotion a chtěli byste si některé zde uložené klipy stáhnout na pevný disk pro jejich pozdější přehrávání bez připojení k internetu? Pomůže vám VDownloader.

Program VDownloader je užitečný pomocník při stahování a konverzi videí z oblíbených serverů pro sdílení videoklipů. Aplikace spolupracuje se službami YouTube, Google Video, Metacafe, MySpace, DailyMotion, PornoTube, Yuvutu a některými dalšími.

Stahovaná videa lze pomocí nástroje VDownloader ukládat do souborových formátů FLV, AVI, nebo MPEG. Program podporuje i download a následné uložení do video formátů pro mobilní zařízení, jakými jsou iPod, Sony PSP, nebo mobilní telefony. Příjemné je, že aplikace pro svůj běh nevyžaduje instalaci na pevný disk vašeho počítače.

S ukládáním videí z internetu vám pomohou také další šikovné nástroje, mezi které patří například i program save2pc. Ten spolupracuje s mnoha servery, mezi něž samozřejmě patří Youtube, Google Video, Myspace Video, Break.com, DailyMotion.com a několika dalších. Videa lze ukládat do mnoha formátů, konkrétně do AVI, MPEG, FLV a WMV. Taktéž je můžete převést do formátů určených pro použití v mobilních zařízeních, jakými jsou iPod, PSP, PDA, iPhone či mobilní telefony. Program save2pc je vlastně přímým následovníkem oblíbeného YouTube Downloaderu.

Tip: přečtěte si recenzi programu save2pc

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.