Hlavní navigace

Pomocník na stahování souborů z internetu

Ilustrační obrázek: Pomocník na stahování souborů z internetu Stahujete často soubory z internetu a hledáte nástroj, který by vám nabídl bohatší možnosti než webové prohlížeče? Pak sáhněte po propracovaném pomocníkovi nazvaném Internet Download Manager.

Program Internet Download Manager posouvá možnosti downloadu souborů z internetu na vyšší úroveň. Nabízí totiž velké množství nejrůznějších funkcí, které vám stahování usnadní a urychlí. Přináší především pokročilé a podrobné nastavení parametrů pro každý ze zadaných downloadů. Lze tak například ke každému spojení přiřadit identifikační popisek, nebo určit jeho prioritu. Položky ke stažení je samozřejmě možné vkládat metodou drag and drop.

Mezi přednosti programu patří také podpora protokolů HTTP, FTP a HTTPS. Těšit se můžete i na možnost navázání přerušeného stahování, díky čemuž nedojde ke ztrátě dat vlivem výpadku spojení. Internet Download Manager totiž dokáže zaznamenat místo, ve které bylo stahování přerušeno a po opětovném navázání spojení od tohoto místa v downloadu pokračuje. Aplikace si poradí také se stahováním flashových videí z oblíbených video serverů, jakými jsou například YouTube či MySpaceTV.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.