Rozdělte rozsáhlé PDF soubory na více částí - Slunečnice.cz

Rozdělte rozsáhlé PDF soubory na více částí

19. 4. 2012 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Rozdělte rozsáhlé PDF soubory na více částí Potřebujete rozdělit mnohastránkový dokument ve formátu PDF na více menších částí? Pak využijte služeb programu A-PDF Split.

A-PDF Split je užitečná aplikace, která nabízí vytvoření několika samostatných částí z libovolného souboru uloženého ve formátu PDF. Rozsah jednotlivých částí si přitom může uživatel sám určit. Dokumenty lze rozdělit například podle stránek, záložek, nebo lze soubor rozdělit na sudé a liché listy. Navíc je možné z dokumentu vyjmout pouze jeho určitou část. Lze také definovat pokročilá pravidla pro rozdělování souborů, uložit je a použít následně na různé PDF dokumenty.

Program A-PDF Split umožňuje práci se soubory chráněnými heslem a nabízí aplikování různých druhů ochrany na nově vytvořené dokumenty. Těšit se můžete i na podporu rozšířených vlastností u nově vzniklých souborů, jakými jsou například informace o autorovi, apod. Navíc tento program nabízí možnost kombinace rozdělených částí souborů s ostatními PDF dokumenty.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.