Scorpion`s Wincheater - podvádějte jak to jde - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Scorpion`s Wincheater - podvádějte jak to jde

Ilustrační obrázek: Scorpion`s Wincheater - podvádějte jak to jde Rádi si čas od času zahrajete nějakou tu hru, ale nemáte tolik času nebo trpělivosti proniknout do každého jejího zákoutí ? Pomožte si prostřednictvím cheatu, návodu, nebo jen malé rady.

Instalace a vzhled

zaklad

Program je distribuován prostřednictvím samorozbalujícího se balíčku, jehož velikost o málo překračuje 18 megabytů. Instalační proces proběhne bleskově, volíme pouze umístění aplikace a tvorbu zástupců. Program je vyvíjen českými tvůrci, lokalizace do češtiny tedy pochopitelně není zapotřebí.

Scorpion’s Wincheater je implicitně spuštěn v menším okně, není však problém přejít na zobrazení přes celou obrazovku. Vzhled programu je profesionálně proveden, působí příjemným a přehledným dojmem. Většina plochy je vyhrazena pro zobrazování jednotlivých informací, v levé části jsou umístěny záložky odkazující na dané kategorie. Jestliže se vzezřením aplikace přece jen z nějakého důvodu nejsme spokojeni, není jej problém obměnit prostřednictvím skinů, které je možné stáhnout z internetu pomocí patřičné záložky.

Malá pomoc neuškodí

cheaty

Scorpion’s Wincheater obsahuje celkem pět kategorií. Kategorie první, nejobsáhlejší, obsahuje cheaty, tedy soubor příkazů pro usnadnění hry nebo získání přístupu k některým novým prvkům. V databázi je uloženo více než 5000 her, pokud se tedy nejedná o žhavou novinku, neměl by nastat problém s nenalezením požadované gamesy. U her povětšinou nechybí jejich popis a další užitečné tipy a triky.

Druhá kategorie obsahuje kompletní návody pro jednotlivé hry. S jejich pomocí můžete např. vyřešit zapeklité problémy v některých adventurách, nebo dle nich projít hru od začátku do konce. V kategorii třetí nalezneme tzv. Easter Eggs, velikonoční vajíčka. Jedná se o příkazy, po jejichž zadání se dostaneme ke skrytým legráckám v aplikacích do nichž je jejich vývojáři umístili. Většinou se jedná o vtipně provedenou animaci nebo podobnou eskapádu.

navod

Ve čtvrté kategorii nalezneme vtipy všech žánrů, to pro případ, že by pracovní doba byla nesnesitelně dlouhá. V databázi je jich více než 2000, nehrozí tedy, že bychom je tzv. projeli během jednoho odpoledne. Řadu kategorií uzavírá Scorpion’s Software, ve které najdeme informace o celém projektu, řadu dalších odkazů a informací. V programu je možné aktivovat automatické aktualizace, prostřednictvím nichž bude naše databáze doplňována o novinky ze všech výše popsaných tříd.

Zhodnocení

Scorpion’s Wincheater je užitečný pomocník pro hráče rozličných charakteristik. Obsahuje cheaty, návody, easter eggs a vtipy. Uživatelské rozhraní je přehledné a příjemně provedené, nechybí filtrační vyhledávání a možnost automatických aktualizací. Celkově příznivý dojem nekazí ani cena, aplikace je zdarma.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.