Hlavní navigace

Spojte PDF dohromady

Ilustrační obrázek: Spojte PDF dohromady Připravujete dokument, který v sobě má spojovat informace z různých souborů? Potřebujete sloučit více PDF dokumentů dohromady? Použijte program A-PDF Merger.

A-PDF Merger je univerzální nástroj, umožňující rychlé sloučení více PDF souborů do jednoho celku. Nemusíte se přitom omezovat pouze na spojování celých dokumentů. Program totiž nabízí také vkládání nových stran do již existujících PDF souborů. Stačí pouze zvolit jednu z nabízených metod spojování. Výslednou podobu nového PDF dokumentu si můžete přizpůsobit zcela podle vašich představ. Program například nabízí otáčení zvolených stránek, několikanásobné vložení stejné stránky, opačné řazení listů, apod. Potěší také možnost zaheslování přístupu k obsahu nově vytvořeného souboru. Samozřejmostí je pak zachování hypertextových odkazů, jenž jsou obsaženy ve zdrojových souborech.

Zajímavá je funkce pro sloučení všech PDF souborů umístěných v totožném adresáři. Pokud tedy chcete ušetřit drahocenný čas, pak můžete všechny požadované PDF soubory umístit do stejné složky a následně je nechat automaticky spojit. Pro zvýšení komfortu práce podporuje program A-PDF Merger metodu drag and drop.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.