Oblíbený multimediální přehrávač VLC media player aktualizován - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Oblíbený multimediální přehrávač VLC media player aktualizován

Ilustrační obrázek: Oblíbený multimediální přehrávač VLC media player aktualizován Byla uvolněna aktualizace programu VLC media player. Ta sice nepřináší žádné nové funkce, nabízí však opravu mnoha chyb objevených v předchozí verzi aplikace.

Nový VLC media player nese označení 1.0.5 a nabízí svým uživatelům opravu řady zjištěných nedostatků. Dočkali jsme se také aktualizace jazykových překladů. Mezi nimi najdeme například slovenštinu. Pokud se podíváme blíže na přehled opravených chyb, které se týkají platformy Windows a Mac OS X, pak za pozornost jistě stojí vylepšení stylů SubRip, nebo odstranění chyby související s SSA a SVG dekodéry. Přehled všech změn je dostupný na stránkách tvůrce programu.

VLC media player 1.0.5 je vývojovou verzí aplikace, výrazné změny má nabídnout až verze VLC 1.1, která přinese například možnost rozšíření programu, nebo kvalitnější podporu streamingu. Před jejím vydáním se však ještě můžete těšit na verzi 1.0.6.

VLC media player je všestranný multimediální přehrávač, který si poradí s přehráváním hudebních a video formátů. Cizí mu není ani práce s titulky. Program podporuje velké množství formátů a kromě toho se nezalekne ani streamování po síti. Software zbytečně neubírá systémové prostředky a tak se hodí i pro starší počítače a systémy.

Přečtěte si podrobnou recenzi programu VLC media player.

Zdroj: Root.cz

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.