Hlavní navigace

 ActivityMon Corporate/Server/Terminal Server 2.0.3.151

ActivityMon umožňuje sledovat činnost zaměstnanců na počítači.
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
15 197 ×

ActivityMon umožňuje sledovat činnost zaměstnanců na počítači (obecně všech uživatelů) a následně získaná data prohlížet a analyzovat. Umožní Vám tak najít rezervy Vašich zaměstnanců a optimalizovat tak Vaše výdaje. ActivityMon umí sledovat spouštěné a běžící procesy, jejich používání uživatelem, snímat obrazovku (a/nebo aktivní okno) podle zadaných kritérií, hlídat připojená/odpojená zařízení, detekovat čas nečinnosti uživatele, snímat stisknuté klávesy, atd. Samozřejmostí je komfortní a uživatelsky přívětivý prohlížeč událostí.

Sledování zaměstnanců/uživatelů může probíhat i v tzv. neviditelném módu, kdy je monitorování běžným uživatelům skryto. V komerčních verzích je pak možné nechat aktivity uživatelů distribuovat v rámci LAN na sdílené složky nebo pomocí FTP na vzdálené servery. Data aktivit tak budou přístupná i bez nutnosti fyzického přístupu ke sledovanému počítači. ActivityMon je samozřejmě možné také použít pro sledování činnosti např. dětí na počítači (parental control) apod. Licence pro produkt ActivityMon je možné zakoupit pro firemní pracovní stanice, servery a rozsáhlé sítě. K dispozici jsou i licence nevázané licence vhodné pro společnosti zabývající se softwarovým a personálním auditem.

Recenzi programu najdete také na serveru Technet.cz.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 28. 10. 2018 Antivirová kontrola 11. 2. 2024 2:52

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.