Agama Web Menus - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Agama Web Menus 2.5b1

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 20. 11. 2014 Antivirová kontrola 9. 7. 2017 4:38

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 296 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Nástroj pro vytváření dokonalých DHTML menu všech typů

Agama Web Menus je pokročilý a efektivní nástroj, který vám umožní vytvářet perfektní a plně funkční DHTML menu, která jsou kompatibilní se všemi běžně užívanými prohlížeči a to bez nutnosti napsání jediné řádky kódu. S tímto nástrojem lze vytvářet nejen tradiční, Popup menu, Výklopná menu, Navigační lišty, nebo Záložková menu ale dokonce také Stromová menu a Výklopná stromová menu! Vygenerovaná DHTML menu jsou kompatibilní se všemi běžně užívanými prohlížeči a se všemi typy dokumentů v quirk a strict módu.

Mezi další přednosti tohoto programu patří: jednoduchá implementace menu do HTML stránek, neomezený počet menu v jedné stránce, neomezený počet podmenu a položek menu, neomezená hloubka menu. Program obsahuje stovky předdefinovaných předloh menu ve stylu XP menu, Vista menu, Mac a mnoho dalších vysoce kvalitních předloh. Můžete dokonce vytvářet své nové, neokoukané a opakovatelně použitelné předlohy menu.

Tento program umožní vytvořit profesionálně vyhlížející a fungující DHTML menu i úplnému začátečníkovi a to během několika málo minut. Profesionální vývojáři webů pak ocení více než stovku atributů, které umožňují konfigurovat menu do nejmenších detailů až na úroveň jednotlivých položek menu.

Agama Web Menus obsahuje nástroj pro generování uživatelsky definovatelné sitemapy (mapa webu) a také generátor pro vytváření Google XML sitemapy ze struktury vašeho menu. Tyto nástroje jsou plně funkční i v nezaregistrované verzi programu.

Verze 2.5 přináší podporu Unicode a podporu UTF-8. Nyní je možné vytvářet multijazyková menu.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 296 ×