Hlavní navigace

Angličtina MyEngVoc 1.3

Aktualizace programu 14. 7. 2017 Antivirová kontrola 13. 2. 2020 3:17

2

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
212 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Procvičování anglických slovíček a frází.

Aplikace slouží ke správě a procvičování anglických slovíček a frází.
Slovíčka a fráze jsou členěna do skupin, které lze vytvářet přímo v aplikaci nebo výhodněji v oblíbeném textovém editoru či tabulkovém procesoru a do aplikace importovat. Jednoduchý obecný formát dat a funkce aplikace pro export a import umožňují snadné přenášení slovníčků mezi uživateli. Jeden uživatel vytvoří skupinu slovíček a pošle ostatním, kteří jen naimportují.
Ovládání procesu procvičování je navrženo tak, aby vyhovovalo lidem píšícím všemi deseti, kteří chtějí vše pohodlně obsloužit klávesnicí a nechtějí se rozptylovat saháním po myši.
Systém hodnocení zajišťuje to, že méně známé výrazy jsou předkládány uživateli k procvičování častěji.
Aplikace využívá hlasy nainstalované v systému Windows. Konkrétně ve Windows 10 Home má uživatel k dispozici jak ženský tak mužský hlas, britskou i americkou angličtinu. Hlas je aplikací využíván jak k poslechu celých skupin výrazů, tak i například v průběhu procvičování jako jedna z forem pomoci při hledání správné odpovědi.
K dispozici jsou přehledy o slovní zásobě i procvičování, úspěšnosti i čase věnovaném procvičování v jednotlivých dnech.

Web aplikace: www.fk-web.cz/app/myengvoc/

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

2

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
212 ×